Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Petra Paroubková jako James Bond! Útěk od Paroubka plánovala jak ve filmovém thrilleru

Manželství Paroubků je u konce.
Zdroj: profimedia.cz/twitter.com
+ Dalších 14 fotografií
Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) je zřejmě u konce. Petra neunesla, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou, a svému sexy mozečkovi dala kopačky. Proslýchá se ale také, že měl politik přijít svojí ženě na nevěru. Paroubek pak začal na veřejnosti prát špinavé prádlo, a dokonce zveřejnil celou jejich korespondenci, kterou spíše neměl nikdo vidět. Teď vyplulo na povrch, že Petra s Paroubkem už nemohla vydržet delší dobu a celý útěk od politika měla perfektně naplánovaný!

Manželství Paroubkových se zřejmě chýlí ke konci. Paroubek dostal od svojí krásné ženy kopačky, protože prý neunesla, že se pořád častěji stýkal se svojí bývalou ženou Zuzanou. Podle Blesku měli manželé problémy už před půl rokem a Paroubek dokonce podezíral svoji ženu z nevěry.

Podle informací Blesku ale Petra nemohla soužití s Paroubkem vydržet a celý útěk měla pečlivě naplánovaný den po dni. Nejdříve s ním nešla na premiéru Plesu upírů a vymluvila se na nevolnost. Těžko říct, jestli jí opravdu bylo špatně, nebo jen chtěla doladit poslední detaily útěku. Další den chtěla, aby Paroubek odvezl jejich dceru do školy. Chtěla tak mít nejspíš prostor pro sebe a svůj útěk od manžela. Poté sbalila všechny věci sobě i dceři, jejich dva psy a odjela. Nesbalila ale jen nutnosti, protože to by pak vypadalo, že se chce domů ještě vrátit. Na vše byla pečlivě připravená. Pak vyzvedla dceru ze školy a už přesně věděla, kam míří. Má být v pronajatém bytě v Praze, kde se ukrývá a komunikuje jen s hrstkou lidí.

Později Jiří Paroubek zaslal portálu TN.cz dopisy, které si s Petrou psal, a začal prát špinavé prádlo na veřejnosti. „Jirko, nemohla jsem jinak. Taky jsem už nemohla dál. Poslední týdny jsem měla strach z tvých reakcí. Tlačil jsi na mě a psychicky mě vydíral. Nejspíš ti to nedocházelo. Žila jsem v neustálém strachu, s čím přijdeš,“ psala v dopise Petra Paroubková.

„Měl jsem za to, že naše spíše údajné problémy, které byly především tvými problémy, dokážeme společně řešit. Ještě minulé úterý (7. února) jsme se s doktorem Uzlem sešli na mediaci a on se tě kromě jiného krásně zeptal: "Dává ti Jirka dost peněz?“ „No ano, dává.“ „Bije tě Jirka?“ „Ne, samozřejmě, že ne.“ „Chlastá Jirka?“ „No to vůbec ne“,“ píše Paroubek v dopise.

Paroubek tak celém národu sdělil, že se svými problémy museli k sexuologovi Radimu Uzlovi. „Petry Paroubkové jsem se zeptal, zda ji manžel bije, zda pije a jestli jí dává prachy. Na všechno odpověděla zdárně. To bylo všechno, co jsem k tomu řekl. Vycházím z pana doktora Plzáka, který veškeré manželské spory řešil těmito základními otázkami. Myslel jsem si, že je naděje, že to dají dohromady, ale dnes vidím, že paní Paroubková utekla,“ uvedl pro eXtra.cz sexuolog Radim Uzel.

Související články

Další články