Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Petra Palusková se po skončení Robinsonova ostrova pěkně ROZJELA: Ukáže vám, jak si TO máte UDĚLAT SAMI!

Petra je pořádná rebelka!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 73 fotografií
Petra Palusková se proslavila díky reality show Robinsonův ostrov. Jednoznačně patřila mezi nejvýraznější osobnosti, na které se jen tak nezapomene. Na rozdíl od ostatních, po kterých s největší pravděpodobností neštěkne ani pes, Petra nezahálí a snaží se diváky zaujmout svým talentem na umění.

Playmate Petra Palusková rozhodně nezahálí. Už teď je jasné, že v reality show Robinsonův ostrov nevyhraje pohádkovou výhru dva a půl milionu korun, a proto si nechává otevřená vrátka. Kromě toho, že se občas živí jako fotomodelka, tak má talent na umění.

Petra už na ostrově nejednou předvedla, že opravdu umí kreslit zajímavé obrazy. V současné době se pokouší rozjet nový pořad, který se jmenuje Udělej si sám s Petrou.

Díky tomuto pořadu si můžete dle slov Petry vyrobit jednoduché a vkusné věci, které se vám budou hodit. Ale hned v první dílu playmate šlápla trochu vedle. Snažila se ozdobit sklenice barvičkami, které na sklo aplikovala pomocí brček různých barev.

Ovšem nezapomněla dodat, že barva se vám nesmí dostat do úst, jelikož je jedovatá. U samého videa pak běží velké upozornění, že tohle byste rozhodně neměli zkoušet doma. Tak proč to tedy Petra divákům předvádí, když to ve výsledku nemá žádný smysl?

Tohle byl pouze první díl, a tak doufáme, že příště Petra opravdu předvede svůj nevídaný talent a všem ukáže, že není žádná blbka, jak si někteří lidé myslí.

Související články

Další články