Již po páté se na pražském Žofíně uskutečnila charitativní Gala večeře top modelky Petry Němcové (37). Ta pro svoji nadaci Happy Hearts Fund vybírala finanční prostředky pro výstavbu konkrétní školy v některé ze zemí, které byly zasaženy přírodními katastrofami.

Na této akci se objevilo plno známých tváří, ale i lidé z byznysu. Dalo by se říct, že se sešli snobové z celé republiky. Tím myslíme z Prahy, Středočeského kraje a Brna.

Petra se snažila být na všechny kolem sebe milá a šarmantní. Bohužel, celkový dojem jí jako vždy kazila její řeč. Ona sice studovala jako každý jiný školák v Čechách, ale dnes umí sotva vyslovit slovo ahoj. Když se koukneme například na takovou Elišku Coolidge Haškovou, která emigrovala do USA jako malé děvčátko a umí mluvit plynně, je to u Petry o to víc ostudné.

Nicméně chválíme její myšlenku pomáhat malým dětem ve vzdělávání a snad by jim do budoucna sama mohla být větším příkladem vzdělanosti.

Monika Babišová (42), Beata Rajská (53), Pavlína Němcová (44), Leoš Mareš (40), Monika Koblížková a další… Ti všichni přišli podpořit dobrou myšlenku. Monika Babišová jako jedna z mála i finančně. Na módní policii se podívejte ve fotogalerii. Jsou mezi nimi nejen krásné a svůdné modely, ale také módní halucinace.