Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Petra Němcová slaví 41: Modelce zachránila život palma, dnes je šťastnou mámou

Petra Němcová slaví 41: Modelce zachránila život palma, dnes je šťastnou mámou
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 12 fotografií
výročí
Na 41 rozhodně nevypadá, ale přesto je slaví. Petra Němcová si prošla mnohým, co by jí snadno přidělalo vrásky, ale rozhodně vypadá stále mladě a krásně. Půvabná modelka si za svůj život vytrpěla příliš, ale dnes je konečně šťastná. Má svého zámožného miláčka a rozkošného syna...

Karvinská rodačka Petra Němcová se narodila do rodiny zedníka a učitelky. Půvabná blondýnka před 25 lety vyhrála českou soutěž Elite Model Look a pak se odstěhovala do italského Milána. O pár let později získala titul Model roku 2003 časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Neštěstí v modelčině životě

Jako modelka spolupracovala i se společností Victoria's Secret a díky své kariéře měla o rok později možnost usednout v porotě 53. ročníku Miss Universe. Ne vždy měla Němcová štěstí. Dva dny po Vánocích v roce 2004 byla se svým snoubencem a fotografem Simonem Atleem v Thajsku, když je zasáhlo tsunami Petře se podařilo vyšplhat na palmu, kde zůstala 8 hodin.

Vyvázla se zlomenou pánví, ale její britský snoubenec takové štěstí neměl. Simon při tragédii bohužel zahynul. Petra se po uzdravení odhodlala založit charitu na pomoc obětem živelných katastrof Happy Hearts Fund. Nadace pomáhá dětem, které při tsunami nebo zemětřesení přišly o rodinu a základní věci k přežití.

Konečně šťastná

Po pár neúspěšných vztazích včetně toho s Jamesem Bluntem se na ni konečně usmálo štěstí v podobě zámožného podnikatele. V létě roku 2019 se provdala za miliardáře jménem Benjamin Larretche. S tím má už dokonce syna, kterého předčasně porodila v listopadu téhož roku.

"Je to kluk. Vlny radosti a vděčnosti jsme na našich tvářích pocítili včera, když jsme do našeho hnízdečka přivítali malého anděla. Sám si zvolil, že přijde na svět nečekaně ve 34. týdnu, uprostřed noci, v odlehlé oblasti obklopené přírodou. Během této bouře, v níž jsme málem porodili předčasně narozené miminko v autě na cestě do porodnice," napsala tehdy na sociální sítě.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy