Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Petra Němcová kojila syna na pláži: Ukázala foto v bikinách a odhalený hrudník

Petra Němcová kojila syna na pláži: Ukázala foto v bikinách a odhalený hrudník
Zdroj: archiv Petra Němcová
+ Další 4 fotografie
Kojení
V dnešní době se stalo velkým trendem přidávat na sociální sítě snímky nejintimnějšího momentu maminek s dětmi. To především kvůli podpoře kojení na veřejnosti, což je mnohými velmi odsuzováno. Nyní se k mnohým maminkám přidala také modelka Petra Němcová (41). Sdílela fotku, kde krmí svého synka Bodhiho.

Kojení miminek na veřejnosti je čím dál více odsuzováno. Řada maminek se proti tomu snaží bojovat a většinou zvolí takovou cestu, kdy na sociální síť vyvěsí snímek, jak kojí své děťátko. Další z řady kojících maminek je modelka Petra Němcová (41), která prorazila v zahraničí.

Petra Němcová stále kojí

Už téměř deset měsíců je Petra Němcová hrdou maminkou. Společně s manželem a podnikatelem Benjaminem Larretchem vychovávají synka, kterému dali rozkošné jméno Bodhi.

Zprvu bylo pro Petru, jak sama přiznala, kojení velmi náročné. Jenže si tuhle činnost zamilovala a svého synka kojí dodnes. "Nikdy jsem si nemyslela, že budu kojit tak dlouho. Ve druhém měsíci bylo velmi těžké kojit našeho andílka Bodhiho, ale řekla jsem si, že se toho musím držet a přežít první 3 měsíce, protože pro Bodhiho blaho je to nejlepší," vysvětlovala Němcová.

"Teď je Bodhimu 9,5 měsíce a já pořád kojím," chlubila se u fotky, kde krmí synka. Na kojící Petru Němcovou se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy