Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Petra Němcová jako blondýna a bruneta: Jak se vám líbí víc?

Sexy hnědovláska nebo něžná blondýna? Co Petře sluší víc?
Zdroj: Profimedia.cz

Petra Němcová (34), které se nedávno rozpadl vztah se sympatickým premiérem Haiti, patří mezi naše nejúspěšnější české modelky, jimž se podařilo prorazit v zahraničí. Zásluhu na tom má nejen její krása a nesporný půvab, ale rovněž i její optimistická duše a dobré srdce, za něž by se nemusel stydět ani Mirek Dušín. Stejně jako mnohé jiné hvězdy i rodačka z Karviné prošla za léta strávená v modelingu mnohými proměnami. My jsme se zaměřili na to, jak kráska vypadala v době, kdy byla blondýnkou, a naopak tehdy, kdy se pyšnila tmavými loknami. Kdy jí to seklo víc?

Vzhled je pro Petru důležitý – živí ji. Každou svou změnu ale musí modelka probrat s odborníky, s nimiž se radí. Ačkoliv okouzlovala již mnoha účesy, my jsme vybrali jen dva – blond lokny a tmavou kštici. Světlé vlny měla na jaře roku 2008. Tehdy její romantický look doslova podlamoval kolena všem mužům v jejím okolí. V létě se pak proměnila v ženu vamp se zastřiženou ofinou a tmavou barvou vlasů. Od té doby prošla změnou barvy vlasů ještě několikrát, vždy ale jen střídala tmavé a světlé tóny, nikdy nešla do větších extrémů.

Dnes Petra sází spíše na světle hnědou barvu či blond melír, ale je jen otázkou času, kdy se rozhodne pro změnu a překvapí nás opět jako bruneta.

Související články

Další články