Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Petra Němcová (42) překonala hrůzostrašnou tragédii: Bolest tiší dvouletý syn

Petra Němcová (42) překonala hrůzostrašnou tragédii: Bolest tiší dvouletý syn
Zdroj: showpix.cz
+ Další fotografie
NAROZENINY

Petra Němcová je úspěšnou českou modelkou, která už prožila spoustu slavných okamžiků. Stále však v hlavě nosí hrůzostrašné vzpomínky na ničivé tsunami, které v roce 2004 udeřilo na Thajsko. Němcová tehdy tragicky přišla o svého snoubence, ona sama ale naštěstí přežila - díky tomu, že vyšplhala na palmu, kde vydržela několik hodin.

Rodačka z Karviné a slavná česká topmodelka Petra Němcová slaví 42. narozeniny. Cestu do světa modelingu jí otevřela soutěž Elite Model Look, po které se zabydlela v italském Miláně. Později získala také titul Model roku 2003 časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Petra Němcová zažila tsunami v Thajsku

Podařilo se jí také navázat spolupráci s Victoria´s Secret, a dokonce se jí dostalo pocty být jednou z porotkyň Miss Universe.

Zářila také v osobním životě po boku svého snoubence a fotografa, kterým byl Simone Atlee. Po Vánocích roku 2004 pár odjel na společnou dovolenou do Thajska, jenže ta se jim stala osudnou.

Vysněná exotika se nekonala. V té době totiž v lokalitě udeřilo ničivé tsunami, které s sebou vzalo všechno, co mohlo. Simone řádění živlu nepřežil a Petra Němcová se zachránila jen díky tomu, že vyšplhala na palmu, na které vydržela dlouhých osm hodin.

Petra Němcová má syna Bodhiho

Němcová z osudového dne vyvázla „jen“ se zlomenou pánvi, jizva v jejím srdci po ztrátě milovaného partnera však zůstala. I proto se po uzdravení rozhodla založit charitu na pomoc obětem živelných katastrof s názvem Happy Hearts Fund.

Němcová měla i několik dalších vztahů. Randila i se slavným zpěvákem Jamesem Bluntem, nyní je však šťastná po boku miliardáře Benjamina Lareetche, kterému ve svých čtyřiceti letech porodila své první dítě – syna Bodhiho.

Na Instagramu se chlubí fotkami malého synka i manžela a štěstí z jejich fotek čiší do všech stran. Těžkých stránek života už má totiž za sebou víc než dost.

Související články

Další články