Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Petra Kvitová vyvedla partnera Jiřího: Sympatický pár se konečně přestal skrývat

Spolu jim to moc sluší.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
láska

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (33) si své soukromí střeží. Udělala však výjimku a na otevření prodejny Potten & Pannen vyvedla svého partnera, trenéra Jiřího Vaňka (45). Na fotografiích od Herminapress vypadali jako dvě zamilované hrdličky, které se od sebe neodtrhnou. 

Úspěšná tenisová hvězda Petra Kvitová září štěstím. Fotografové od Herminapress tenistku zachytili na slavnostním otevření prodejny Potten & Pannen a byla vysmátá od ucha k uchu.

Nepřišla však sama. Po jejím boku stál partner Jiří Vaněk, který ji minulý rok v červenci požádal o ruku. A to nikoliv na ledajakém místě, ale na tenisovém kurtu ve Wimbledonu.

Přeskočila mezi nimi jiskra

Kvitová s Vaňkem chodí od tenisového turnaje v Římě, který se uskutečnil v květnu 2021. „Někdy se to tak prostě vyvine. Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, tak dlouho se nás všichni ptali, až se z nás stal pár,“ prozradila tehdy podle iSportu Kvitová.

Tenistka u sebe Jiřího původně jen nechávala přespávat, když si procházel rozvodem. Po osmnácti letech totiž opouštěl manželku Markétu, s níž má dva dospívající syny. Tehdy ale podle Kvitové šlo opravdu jen o přátelskou pomoc. Pověstná jiskra měla přeskočit až později, právě v Římě.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy