Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Petra Kvitová se těší zpět na kurty: Ukázala nový outfit, ve kterém se brzy předvede

Petra Kvitová se těší zpět na kurty: Ukázala nový outfit, ve kterém se brzy předvede
Zdroj: archiv Petra Kvitová
+ Dalších 6 fotografií
Tenistka
Tenisová hvězda Petra Kvitová (30) už vyhlíží návrat na kurty, který se uskuteční již v průběhu příštího týdne. Dvojnásobná grandslamová vítězka se fanouškům představí v nové kolekci oblečení, kterou pro ni navrhla značka Nike. Kvitová se tím pochlubila na sociálních sítích a nutno podotknout, že jí to náramně sluší.

Kvůli koronavirové pandemii se leccos změnilo. Omezení zasáhla i sportovní svět včetně oblíbeného tenisu. Nemohla se konat žádná sportovní utkání ani turnaje. Nyní se konečně začíná vše vracet pomalu do již zaběhnutých kolejí. Například příští týden by měl proběhnout tenisový turnaj na domácí půdě O pohár prezidenta ČTS.

Velkou radost z toho má česká hvězda Petra Kvitová, která se už návratu na kurty nemohla dočkat. Vedle Kvitové se na pražském turnaji ukáží i další hvězdy. Nebudou chybět sestry Plíškovy, Barbora Strýcová, Karolína Muchová ani Kateřina Siniaková

Nový outfit

Dvojnásobná wimbledonská vítězka už nyní dala fanouškům na vědomí, že se ukáže v nové kolekci oblečení, ze které je ona sama naprosto nadšená. Oblečení pro Kvitovou připravila značka Nike, s čímž se tenistka pochlubila na sociální síti. "Na svých outfitech mám ráda barvy. Nejvíce mám pak v oblibě modrou. Miluji tuhle novou kolekci," komentovala Kvitová. Ve videu předvedla modrou bundičku a modré šaty s červenými pruhy.

Podívejte se do fotogalerie, jak Petře Kvitové nová kolekce perfektně pasuje na tělo. Zároveň nám dejte vědět do komentářů, jak se vám její nový outfit líbí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy