Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Petra Kvitová POPRVÉ PROMLUVILA O ÚTOKU: Mám štěstí, že jsem naživu!

Petra Kvitová se stala obětí zloděje!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Dvojnásobná wimbledonská vítězka Petra Kvitová zažila neskutečný šok v úterý ráno. Byla přepadena při snídani. Přímo v jejím bytě v Prostějově ji napadl muž, který se pod falešnou záminkou dostal k ní domů. Prý k ní přišel změřit elektřinu, a tak ho bez podezření naše tenisová hvězda pustila dovnitř. Bohužel to mělo tragické následky.

Muž na ni zaútočil a z bytu ukradl 5000 korun. „Jedná se zřejmě o náhodný kriminální čin, Petra je nyní v péči lékařů,“ uvedl pro portál sport.cz mluvčí českého fedcupového týmu Karel Tejkal. Podle deníku Právo utrpěla Petra Kvitová zranění na levé ruce a má pořezané prsty. Zraněná je ruka, ve které drží raketu.

„Děkuji všem za zprávy. Jak jste už slyšeli, dnes jsem byla napadena ve svém bytě mužem s nožem. Pokoušela jsem se bránit, což skončilo vážným poraněním mé ruky. Celou událostí jsem otřesena, ale mám štěstí, že jsem naživu,“ napsala Petra Kvitová na své sociální sítě.

„Teď musím navštívit specialisty, ale znáte mě – jsem silná a budu bojovat. Děkuji vám všem za přízeň a podporu,“ ukončila tenistka své prohlášení.

Podle prvních informací je zranění poměrně vážné, lékaři v brněnské nemocnici kontrolují pohyblivost prstů a možné poranění šlach.

Neviděli jste útočníka? Jeho popis je ZDE.

Související články

Další články