Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Petra Křivková-Svoboda slaví narozeniny Novy: I při domácí online párty vypadá dokonale

Petra Křivková-Svoboda slaví narozeniny Novy: I při domácí online párty vypadá dokonale
Zdroj: archiv Petry Křivkové-Svoboda
+ Další 4 fotografie
krása
Moderátorka Petra Křivková-Svoboda (38) je jednou z nejkrásnějších tváří televize Nova a proto se připojila k večírku. Ten se koná u příležitosti 27. narozenin Novy a z pochopitelných důvodů, které drží v dnešní době doma téměř každého, probíhá online. Petra ale nezanedbala přípravu ani na virtuální párty a pochlubila se fotkou, na které vypadá přímo skvostně.

Televize Nova letos slaví už 27. narozeniny. Přesně 27 let tak baví diváky nejen svým zpravodajstvím, ale i zábavnými pořady a seriály. 8 let z toho je součástí televize i moderátorka Petra Křivková-Svoboda, která si nenechala ujít narozeninový večírek.

Kvůli pandemii koronaviru a s ní souvisejícími opatřeními se večírek nemůže konat tak, jak by si mnozí přáli, proto probíhá online. Petra ale přípravu nezanedbala a na virtuální párty se zkrášlila tak, jako by šla skutečně do společnosti.

K selfie, na kterém jí to neuvěřitelně sluší, připsala i přání pro Novu. „Nova slaví 27. narozeniny! I když jen virtuálně, musí to být párty! Slavíme je ve stejný měsíc, ale já jsem o 11 let starší. Každopádně si myslím, že moje mladší “kamarádka”, se kterou se přátelím už 8 let, teprve směřuje k vrcholu. Znáte to, sbírala potřebné zkušenosti, obklopuje se jen těmi správnými lidmi a hlavně na sobě pořád pracuje, aby šla s dobou a byla nejlepší. A to je! Jen tak dál a všechno nejlepší,“ napsala moderátorka.

Krásná Petra

Petra Křivková-Svoboda na fotce zveřejněné na Instagramu vypadá skvěle. Ve zlatých šatech, s dokonalým líčením, narozeninovým kloboučkem a širokým úsměvem jí to neuvěřitelně sluší. Jen málokdo by řekl, že jí je přes 30 a má dvě děti. Sami se podívejte v galerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy