Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Petra Křivková Svoboda předvedla výstavní dekolt: Po porodu už má dole 17 kilo

+ Dalších 13 fotografií
Petra Křivková Svoboda (37) si nenechala ujít letošní Ples v Rudolfinu a dorazila v doprovodu svého manžela Ondřeje Křivky. Je to vůbec poprvé od porodu syna Eduarda, kdy se sympatická moderátorka ukázala na takové větší akci. Dvojnásobná maminka prozradila, jak dlouho jí trvaly přípravy na ples a jak válčí s poporodními kily.

Petra Křivková Svoboda vyrazila společně s manželem Ondřejem Křivkou na sobotní Ples v Rudolfinu. Dvojnásobná maminka předvedla naprosto perfektní postavu a vůbec to nevypadalo, že nedávno porodila.

„Příprava na dnešní ples mi zabrala zhruba dvě hodiny,“ svěřila se moderátorka, která by se možná co nevidět mohla vrátit na televizní obrazovky. Petra oblékla šaty značky Poner, které měly sice odvážnější výstřih, ale to není nic, co by si sympatická Petra nemohla dovolit.

Petra Křivková Svoboda poprvé po porodu syna Eduarda dorazila na velkolepou společenskou akci a jenom zářila. „Konečně jsme mohli s manželem jít po delší době také někam spolu. Máme chůvu paní Majku, která se stará o Edouška. Syn je na ni zvyklý, takže si nemyslím, že by byl nějaký problém,“ řekla eXtra.cz moderátorka.

Zároveň se půvabná Petra svěřila, že poporodní kila už má dole. „To, co jsem během porodu nabrala, jsem prakticky zhubla. A možná ještě o kilo víc. Bude to asi 17 kilo,“ dodala.

Redaktorku oblékl: Dominik Navrátil Hairstyling: Locika Hair

Související články

Další články