Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Petra Kramného drží v Egyptě nad vodou rodiče jeho ženy: Čtěte, co píší svému zeti, který je jediným podezřelým!

Petr tráví celé dny na hotelu, vyšetřování se nikam neposouvá.
Zdroj: Facebook

Téměř po dvou měsících vyšetřování úmrtí Moniky (†36) a Kláry (†8) Kramných je situace na bodu mrazu. Petr Kramný (36) zůstává jediným podezřelým v kauze záhadné otravy neznámou látkou a egyptská vyšetřující strana doposud nevydala jediný závěr.

Naopak, jako jediného podezřelého uvádí právě Kramného, ačkoliv jej doposud z ničeho neobvinili. Podle jeho slov navíc zatajují celkem důležité věci. Neřekli mu, co vypumpovali z jeho žaudku, a do Česka poslali těla jeho ženy a dcery bez důležitých orgánů.

Rodina Petra Kramného je ochotna za něj složit kauci a dopravit jej na vlastní náklady zpět do Čech, podporují ho i rodiče zemřelé Moniky. Jak uvádí server Blesk.cz, Kramný dostává povzbuzující zprávy od svého tchána, který si přeje, aby se Petr ve zdraví vrátil domů a hlavně aby celou situaci vydržel, než se případ vyřeší.

Telefonní hovory přijímá i od Moničiny matky, nikdo z nich ale neví, kdy se společně setkají a jak tento případ dopadne. V jeho nevinu věří nejen rodina Kramného, ale i rodina Moniky. Egyptská policie má však jiný názor, ačkoliv jej nepodložila žádným důkazem.

Související články

Další články