Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Petra Janů vyděsila fanoušky: Zpěvačku by nepoznala ani vlastní matka!

Tohle je Petra Janů?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Poznáváte ji?
Zpěvačka Petra Janů (66) je kvůli alergické reakci v péči dermatologů. Takto nyní vypadá její tvář a někteří lidé ji sotva poznají. Zpěvačka odmítá názory, že by šlo o zničený obličej plastickými zákroky. Podle jejich slov pouze v létě hodně jedla, necvičila, a také se dostavila alergická reakce. Nejnovější snímek Petry Janů rozvířil velké diskuze.

Petra Janů je již několik dní pod palbou velké kritiky. Nejenom fanoušci ji obviňují z toho, že kvůli velkému množství plastických operací si definitivně zničila obličej. Zpěvačka ale taková obvinění vyvrací a tvrdí, že jsou nesmyslná.

„Vybrali si fotku, která je hrozná, na základě toho se vymyslí příběh. Kromě toho ty moje kudrny nebyly dobrý nápad, to uznávám. Je to všechno dohromady. V létě jsem se ládovala, takže jsem ztloustla v obličeji a všude. Teď jsem zase vklouzla do svých normálních kolejí a cvičím. Jediný průšvih, který nyní zažívám, je ten, že se mě chytla nějaká alergie. Zrovna s tím jdu k doktorce,“ řekla eXtra.cz Petra k hojně diskutované fotce s tím, že se kvůli útoku na svůj vzhled rozhodně neoběsí. Nyní se ale objevil další snímek, který budí značné pochyby.

Janů se veřejně přiznává, že v minulosti podstoupila jednoduchý estetický zákrok, ale o mnohočetné plastiky se rozhodně nejedná. Také podle lékařky, která o zpěvačku pečuje tvrdí, že o žádných výplních obličeje a zničené tváři nemůže být ani řeč.

Ať už je pravda kdekoliv, jedno je jasné. Momentální vzhled Petře Janů velmi komplikuje život. Tak snad se dá brzy do pořádku.

Související články

Další články