Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Petra Janů slaví 67. narozeniny: Prozradila, jaký vůbec nejlepší dárek kdy dostala

Petra Janů před 17 lety se zesnulým manželem a nyní
Zdroj: Profimedia.cz, Lenka Hatašová
+ Dalších 7 fotografií
VÝROČÍ
Interpretka takových hitů jako Moje malá premiéra, Už nejsem volná nebo Motorest Petra Janů sfoukává z pomyslného narozeninového dortu už 67 svíček! Podívejte se do fotogalerie na snímky mapující některé části jejího života a přečtěte si, čím vším se obdarovala.

Když jsme Petře Janů zavolali, abychom popřáli a poptali se na oslavy, zastihli jsme ji jako vždy ve veselém rozmaru.

Není co slavit

„Děkuju mockrát, jste hodní, že jste si na mě vzpomněli. Žádné oslavy nebudou, na tomhle přece není co slavit. Jedině to, že jsem se toho věku dožila v relativním pořádku. Jinak to neřeším, to řeší spíš moje okolí. Žiju si život, který mě baví, a tím to hasne. Ale tak budu přijímat gratulace. Vždyť je to koneckonců hezké, když si na mě lidé vzpomenou. A sama si dárkem dávám především všechny koncerty, protože to mě nejvíc baví,“ řekla eXtra.cz hvězdná oslavenkyně.

Stejně jako řada dalších umělců i Petra Janů má nyní největší zápřah v celém roce. „Teď je strašný fičák. Ale zaplaťpánbůh. Po Vánocích si odpočinu. Zase poletím s kamarádkou Ivankou na Maledivy. To je za odměnu, když přežiju konec listopadu a prosince. Jsem Štír, tak potřebuju teplo,“ těší se žena, která před osmi lety přišla o lásku svého života, producenta Michala Zelenku (†63), jenž podlehl rakovině.

Dárek

A jaký nejzvláštnější dárek v životě vůbec obdržela?

„K narozeninám jsem jednou dostala kokršpaněla. Byl to velmi prazvláštní dárek. Toužila jsem tehdy po štěněti, tak mi to kamarádi splnili. Sama bych se neodhodlala, pořád bych zvažovala pro a proti. Vyřešili to za mě. Přijeli za mnou na chalupu, najednou zhaslo světlo, když se rozsvítilo, na stole byla černá koule s obrovskou mašlí a nápisem Jmenuju se Black a mám tě rád. Je to už dávno. Ale nyní jsem se napevno rozhodla, že na jaře si zase pejska pořídím. Je to úžasný parťák. Už mám u čtyřech kamarádek zařízené i hlídání,“ těší se Petra Janů.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy