Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Petra Janů promluvila o své zpackané plastice. Po letech ukázala na viníka a distancovala se od něj

Petra Janů se distancovala od své bývalé plastické lékařky Ivy Němečkové.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia/Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
Operace

Petra Janů se rozhodla distancovat od vyjádření své bývalé kamarádky a plastické lékařky Ivany Němečkové. Ta v rozhovoru pro deník Blesk tvrdila, že oblíbené zpěvačce svými zásahy zachránila život, ale z vyjádření samotné Janů, které zveřejnila na svém facebookovém profilu, vyplývá, že zpěvačka si myslí něco zcela jiného. Naopak ji viní ze svého stavu, ze kterého se stále prý zotavuje. 

Petra Janů se rozhodla prolomit hradbu mlčení a po mnoha letech ukázat na osobu, která údajně může za její zpackanou plastickou operaci s metacrillem. Stalo se tak poté, co dnes již její bývalá lékařka poskytla rozhovor pro deník Blesk, ve kterém ze sebe naopak udělala její zachránkyni.

Slova o záchraně Petry Janů

„Když jsme spolu na konci roku 2018 odlétaly na dovolenou na Maledivy, Petra byla oteklá a zdeformovaná v obličeji. Tehdy jsem se už v letadle na Petru pořádně zadívala a zjistila jsem, že má okolo vlasů otoky. Tak jsem se jí ihned ptala: Kdy jsi byla naposledy na barvě na vlasy? A ona, že zrovna měnila kadeřníka. A tak jsme došly k tomu, že ten otok způsobila barva na vlasy,“ cituje Ivu Němečkovou deník s tím, že jí následně měla poskytnout léky a šestkrát denně namáčet její vlasy do mořské vody, čímž se měl stav Janů zlepšit.

Poté, co si ale zpěvačka článek přečetla, rozhodla se vydat prohlášení, ve kterém se od vyjádření dnes již své bývalé lékařky a kamarádky Ivany Němečkové distancovala. Svou opuchlou tvář naopak dává za vinu jí.

Rozčilená Petra Janů

“Odmítám být součástí „promo akce“ paní doktorky, jejíchž služeb jsem v minulosti na její doporučení a přesvědčení o bezpečnosti a nezávadnosti látek, které mi aplikovala, využívala. Poté, co se látka, kterou mi aplikovala, ukázala jako pro mě nevhodná a způsobila mi značné komplikace, jsem se rozhodla služeb nevyužívat! Rozhodně jsem však neměla nikdy a nikde potřebu tyto věci řešit a medializovat,” napsala zpěvačka s tím, že ačkoli jí doporučené zákroky zmíněné lékařky měly způsobit zdravotní komplikace, nikdy veřejně nezmínila v souvislosti se svým zdravotním stavem její jméno ani název její kliniky.

“Mlčela jsem a považovala věc za uzavřenou. Poté, co si však paní Němečková začala dělat jakousi nepochopitelnou kampaň na mém jméně, jsem se rozhodla k tomuto kroku. Kromě toho mě už před mým důležitým dvojvýročním koncertem v Lucerně začala atakovat zprávami a obviňovat mou osobu i můj management z „promo formou článků o metacrillu“, o němž jsem pouze do jediného rozhovoru uvedla, že jej už dávno nepoužívám. Následovala sprcha zpráv a výčitek, které jsem už vůbec nepochopila,” odhalila Janů, která měla dnes již svou bývalou lékařku žádat o klid. Toho se jí prý ale nedostalo. Místo toho se podle ní v médiích začaly objevovat informace o jejím zdravotním stavu, z čehož viní právě Němečkovou.

Na vině je aplikace bioplastické látky

“Nemohly pocházet od nikoho jiného než právě od ní. Nakolik mi kdysi před mnoha lety látka metacrill reagovala na změnu barvy na vlasy a způsobila mi děsivou alergickou reakci, kdy jsem musela vyhledat odborníky, nechci odhadovat. Z dostupných informací i podle řady odborníků ale může bioplastická látka aplikovaná do obličejové části, což jsem se dozvěděla později od jiných odborníků, reagovat s něčím i několik let po aplikaci,” dodala zpěvačka, která je podle svých slov již v pořádku, ale stále pod dohledem a v péči špičkového odborníka, kterým rozhodně ale není Ivana Němečková.

Zpěvačka se také vyjádřila k informacím, podle kterých má být vážně nemocná. Ani tyto informace se podle jejích slov nezakládají na pravdě. "S ohledem na svůj sedmdesátiletý věk se cítím skvěle. Podstupuji pravidelně preventivní prohlídky a můj stav je úměrný mému věku. Netrpím žádnou vážnou či jinou chorobou a rozhodně se nechystám „začít končit“. Hlásím hrdě do světa slovy jedné z mých písní: JEDEME DÁL!” dodala Petra Janů, která dosud tiše mlčela a Němečkovou naopak v minulosti obhajovala.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy