Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Petra Janů o nejděsivější fotce života: Vidím svého nas*aného tátu!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
ALERGIE
Pomalu jsme se báli zvednout telefon a volat jí, protože fotky Petry Janů (66), které ve čtvrtek vyšly a ukazují ji nateklou a bez líčidel, rozhodně lichotivé nebyly. Naštěstí zpěvačka si mašli nehodila, naopak naše povídání prosmála a k fotkám přistupuje s láskou!

„Teď jsem zrovna hrozně flekatá, rozjela se mi silná alergie na nový krém na pleť. Jestli mě v tomhle stavu vyfotí, tak je konec,“ říkala nám Petra ve středu, když jsme s ní rozebírali nálet článků, podle nichž si měla plastikami definitivně zdevastovat obličej.

A jako by to přivolala: opravdu ji ten den fotoreportéři na cestě za lékaři „blejskli“. Fotky zpěvačky, která musela být kvůli vyšetření nenalíčená, hned obletěly republiku.

Chtěla plakat

„Nejdřív se mi samozřejmě chtělo brečet. Pak jsem se ale na to koukla blíž a jak jsem byla opuchlá a měla červené oči a tak, začala jsem se strašně smát, protože jsem vypadala jako můj nas*aný táta,“ řekla nám hodně zvesela Petra Janů.

Média pak uváděla, že se lékařům zázrakem za pár hodin před koncertem v Hybernii podařilo vyrobit jí nový obličej. Petra jenom kroutí hlavou.

„Bylo ráno a to jsem ještě dnes byla opuchlá. Ale už se to zlepšuje a i fleky mizí. Naštěstí nic není zbytečnějšího než včerejší noviny. Párkrát se jim už povedlo mě sundat jiným způsobem, to bych musela být zhroucená pořád. Starší lidé ale bohužel to, co je psáno, berou vážně. Volala mi třeba naprosto zničená tetička s tím, že jsem zkolabovala,“ prozradila eXtra.cz interpretka hitu Už nejsem volná.

Už se lepší

A popsala, že už se její stav stabilizuje.

„V pondělí mi dali na záda náplasti, v nichž jsou všechny nejznámější alergeny. Ve středu, co mě tak hezky vyfotili, jsem musela ukázat obličej, aby se vidělo, co to dál se mnou dělá. A strhli mi i ty náplasti. Potřebovali vědět, jak na ně tělo reaguje. Dnes jdu zase na kontrolu, zjistí, co mi bylo. Klidně ať z redakcí zase někoho pošlou, tentokrát jdu ven namalovaná,“ řekla nám Petra ve výborné náladě do telefonu.

„Vyzkoušela jsem si, co vydržím, žiju, a dnes jedu do Mariánských Lázní na koncert, který je vyprodaný. Tohle mě zajímá. A turné, které probíhá. Už bohužel vím, že se mi vždycky na podzim stane něco hnusného, tohle jen potvrdilo, že se to tak skutečně děje. Už v září se příště musím připravovat na to, že zase přijde nějaký průšvih. Už ukázali moje lidské fotky, snad dají pokoj. A řeším své turné, na Nový rok se pak těším na Maledivy,“ dodala Petra Janů.

Související články

Další články