Ještě nedávno byla přesvědčena o tom, že probouzet se vedle někoho už nebude. „Už jsem si zvykla být sama a dělat si, co chci. Doma v bytě chlapa už vážně nechci,“ byla její slova před rokem. Jenže vše se změnilo!

„Novému vztahu se nebráním. Je ale pravda, že mám vysokou laťku, kterou nastavil manžel, s nímž jsem přes třicet let byla. No a jaký by nový muž měl být? Tak určitě mladší, maximálně do těch padesáti let, a hlavně s ním musí být sranda,“ svěřila nám zpěvačka, která začátkem dubna odlétá se třemi kamarádkami na Kubu. „Užijeme si to tam,“ těšila se.

V minulosti se mluvilo také o tom, že Petra ráda jezdí prohánět koloušky do Řecka, kde si dopřává sexuálních radovánek. „To je hloupost, vím o tom, jen mě pobavilo, co vlastně všechno ve svém věku zvládám,“ dodala s úsměvem zpěvačka, která nepopřela, že na sexuální radovánky sem tam někoho měla.

Ovšem aby nezůstalo jen u jejích pseudolásek, soustředí se i na hudbu. Už začátkem listopadu se těší na turné se skupinou Amsterdam – tedy na 12 koncertů po Česku, při kterých bude hostem zpěvák Václav Noid Bárta.