Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Petra Janů a její jihočeská chalupa: Čas tráví odpočinkem ale i jízdou na traktůrku

Petra Janů a její jihočeská chalupa: Čas tráví odpočinkem ale i jízdou na traktůrku
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 11 fotografií
bydlení
Stejně jako mnoho slavných osobností i Petra Janů (67) čas od času potřebuje utéct z ruchu velkoměsta a odpočinout si na venkově. K tomuto účelu jí slouží nádherná chalupa v jižních Čechách, kam jezdí už dlouhá léta. Čas věnuje nejen relaxaci u krbu, ale i pěstování zeleniny, praní prádla či ježdění na zahradním traktůrku. Podívejte se, jak její venkovská skrýš vypadá. I když těžko říct, jaký má zpěvačka režim v době koronavirové....

Nádhernou chalupou v jižních Čechách se může Petra Janů pyšnit už více než 30 let. Stavení v dávných dobách sloužilo jako kaple a ještě s manželem ho zpěvačka zvelebila natolik, že se stalo jejím druhým domovem.

Chalupa schovaná pod mohutným javorem je pro Janů nejen místem odpočinku, ale i místem plným aktivit. Pokud si zpěvačka zrovna neužívá pohody u krbu či venku na lehátku při čtení dobré knihy, vychutnává si pěstování zeleniny ve svém skleníku. Rovněž zahradu udržuje krásnou jízdou na zahradním traktůrku.

Jakkoliv je Petra Janů pracovně vytížená, na chalupě obvykle tráví téměř celé léto. Pryč jezdí jen v případě, že má naplánovaný koncert, ihned po jeho odehrání se ale svého druhého domova ve Stráži nad Nežárkou s radostí vrací. Samozřejmě těžko říct, jak tomu bude letos...

Bydlení jako v pohádce

V chalupě Petry Janů se snoubí moderní bydlení s pohádkou. Ačkoliv obývák je vybaven pohodlným gaučem a televizí, v ložnici spí Petra na dřevěné posteli, která jako by z dávných dob vypadla. Kuchyň je pak srdcem celého stavení, v němž má místo i starožitné hliněné nádobí. Podívejte se do galerie, na jak krásném místě slavná zpěvačka tráví slunečné měsíce.

Související články

Další články