Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Petra Hřebíčková se tajně stala trojnásobnou maminkou: Dočkala se konečně holčičky

Petra Hřebíčková se stala trojnásobnou maminkou.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
porod

Herečka Petra Hřebíčková (41) se tajně stala trojnásobnou maminkou. S partnerem, hercem Matějem Dadákem (45) přivítali na svět po dvou synech dceru. Porod miminka se provalil v Karlových Varech tím, že se nezúčastnila delegace k filmu. Podle indormací deníku Blesk porodila na přelomu července a srpna. 

Petra Hřebíčková se stala již potřetí maminkou. S partnerem Matějem Dadákem doposud vychovávali dva syny, a to staršího Šimona a mladšího Mikuláše, kteří se dočkali sestřičky. Jako první přišel s informací deník Blesk. Stejně jako předchozí porod, tak i tento se jí podařilo utajit do poslední chvíle. Informace praskla až nyní na karlovarském festivalu.

Slova o rodičovství

Třetí těhotenství Petra odhalila v šestém měsíci v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kdy už nebylo možné těhotenské bříško skrýt ani ve volných šatech.

Ještě v době třetího těhotenství Hřebíčková prozradila, jak se jí jako velmi obsazované herečce a mamince dařilo rozvrhnout čas tak, aby zvládla obě role na jedničku. "Je to téměř šest let, co jsem na mateřské, občas si odskočím k práci, což je skvělé, ale to soustředění je jiné, než bylo před dětmi. Zároveň se musím přiznat, že je těch dětí víc a víc, ale já se učím vydobýt si vše potřebné a ten čas si lépe zorganizovat. Zatím v tom nejsem odborník, ale učím se to, protože je to do života velmi užitečné. Rodičovství je ale ta nejlepší náplň, kterou jsem kdy zažila," uvedla Petra v době těhotenství pro eXtra.cz.

Půvabná herečka zazářila ve filmech, jako je Štěstí je krásná věc, Bezva ženská na krku nebo Přes prsty.


Související články

Další články