Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Petra Faltýnová vrací úder exmilenci Marešovi: Jen se dívej, já si taky žiju v luxusu

Petra ukazuje, že i ona si užívá radovánek u moře.
Zdroj: Instagram
Její expartner Leoš Mareš neustále postuje fotky ze svých dovolených s novou holkou Monikou Koblížkovou, tak ani modelka Petra Faltýnová nemohla zůstat pozadu. Jen co moderátor začal postovat snímky ze Srí Lanky, tak sexy brunetka taky přitvrdila.

Poslední dobou dávala Petra Faltýnová (37) na svůj Instagram jen samé fotky své malé dcerky Adrianky. Jenže už asi měla dost toho, jak se její bývalý milenec Leoš Mareš (39) stále chlubí fotkami z luxusních dovolených s novou přítelkyní Monikou Koblížkovou (34), tak si to nemohla nechat přeci líbit.

Teď se tasila snímkem ze soukromé lodě, na které si užívá romantiky a sexuálních hrátek se svým milionářem Davidem. Kde jinde by byli než v Miami, kde oba žijí, ale postarší boháč na své milé rozhodně nešetří.

Petra se má taky jak prase v žitě, tak proč se tím nepochlubit a tím nezvednout krevní tlak své bývalé lásce, která teď zahrnuje luxusem módní redaktorku. Ale to už Petře rozhodně vrásky nedělá, ona je zasnoubená s Davidem, který je schopen ji rozhodně zajistit až do konce života. Už dávno po Leošovi nesmutní a je pořádně vysmátá. Přesně jak na té fotce…

Související články

Další články