Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Petra Faltýnová ukázala svou dceru a tvář bez make-upu: Za vrásky se nestydí a vypadá roztomile

Petra je krásná i bez líčidel!
Zdroj: instagram
+ Dalších 28 fotografií
Ohnivá Petra Faltýnová se vcelku uklidnila. Ještě před několika lety si doslova libovala ve skandálech, ale v současné době se z dračice proměnila ve vzornou matku, která absolutně neřeší to, jak vypadá. Na sociálních sítích ukázala fotku, kde není nalíčená a zároveň se pochlubila svou dcerkou. Obě vypadají úchvatně.

Modelka Petra Faltýnová (39) je i v devětatřiceti letech pořádný kus. Je pravdou, že od té doby, co se odstěhovala za velkou louži a nabrnkla si postaršího milionáře, tak se poměrně hodně uklidnila. V plánu dne už nejsou divoké alkoholové mejdany ani skandály.

Petra je mámou na plný úvazek a přestala řešit dokonce i to, jak vypadá. Kdysi žhavé polonahé fotky na sociálních sítích vystřídaly fotky bez make-upu. A musíme uznat, že na nich Petra vypadá opravdu senzačně.

Může tak jít příkladem ostatním ženám, kterým táhne na čtyřicet a začínají panikařit ze svého vzhledu a stárnutí. Mnohem lepší než umělá krása je ta přirozená, a to i za cenu toho, že vám budou vidět vrásky jako Petře. Vždyť na tom nic není.

Související články

Další články