Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Petra Faltýnová to dokázala! Letos se konečně stane právoplatnou Američankou a milionářkou v jednom!

Petra prozradila, kde bude její svatba!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Jedna z nejúspěšnějších zlatokopek u nás, Petra Faltýnová, se bude letos vdávat. Tahle hnědovlasá kráska konečně prozradila, kde její pohádkový den nastane...

Bývalá přítelkyně Leoše Mareše (41), modelka Petra Faltýnová (39) momentálně žije převážně na slunné Floridě se svým milionářem Davidem. Do ČR lítá už jen na otočku, a to jen proto, aby se mohla potkat se svojí rodinou a blízkými přáteli. V Americe momentálně řeší stále jen jedno, a to svatbu. Teď ale všichni budou zřejmě v šoku, protože nejde o tu její.

„Na pořadu dne je svatba dcery mého přítele Davida. Bylo by dost nevhodné, kdybychom jí to nějak znehodnotili. Chceme, aby si svůj den užila ona a pozornost se točila jen kolem ní. Tak je to správné,“ řekla modelka pro iDnes s tím, že s dětmi Davida vychází dobře.

Svoji vlastní pohádkovou svatbu chce prý utajit, aby to nedopadlo jako s jejím prvním obřadem, kde byl dav novinářů v místě svatby. Jediné, co prozradila je to, že se obřad bude určitě konat v USA, kde při té příležitosti získá i vysněnou zelenou kartu.

Související články

Další články