Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Petra Faltýnová se pochlubila ZATRACENĚ SEXY bráchou! Holky, toho musíte mít v POSTELI!

To je krasavec, co?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Petra Faltýnová ukázala na sociální síti Instagram svého bráchu. Už teď je jasné, po kom zdědil krásu. Na tohohle kluka si budou brousit zuby snad všechny puberťačky v Česku!

Petra Faltýnová (38) je jedna z našich nejdivočejších, ale také nejkrásnějších modelek. Prožila si poměrně delší vztah s Leošem Marešem (40), a přestoe jim to spolu náramně slušelo, tak to bohužel nedopadlo.

V současné době Petra rozkvetla do krásy. Může za to její vztah se zámožným a o dost starším milionářem, se kterým žije v Americe. Petra se na módních molech už neobjevuje tak často jako kdysi, ale zato nyní směřuje veškerou svou pozornost na svou malou dcerku, která je její věrnou kopií.

Jsme jen zvědaví, jestli až vyroste, tak bude celá maminka. Pokud ano, tak by se měla ex Leoše Mareše pořádně obrnit.

Nyní se pochlubila svým bratrem na Instagramu a je jasné, že krásu mají holt v rodině. Z tohohle krasavce budou mladé holky doslova omdlévat. Petro, chceme další fotky s tvým povedeným bráchou!

Související články

Další články