Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Petra Faltýnová mámou na plný úvazek. Bývalá miss vyprovodila dcerku na lyžák, byla doslova ověšená bagáží

Petra Faltýnová mámou na plný úvazek. Bývalá miss vyprovodila dcerku na lyžák, byla doslova ověšená bagáží
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 11 fotografií
ÚNAVA

Někdejší topmodelka a toppařmenka Petra Faltýnová (45) je dnes usedlá máma v domácnosti. Redakce eXtra.cz ji zastihla ve chvíli, kdy svou dceru Adrianu (14), kterou má s exmanželem Simonem Šteklem, vypravovala na lyžák. Petra kdysi brázdila módní mola předních značek, ovšem po této její minulosti teď nebylo ani památky.

Petra Faltýnová: Vzorná máma?

Redakce eXtra.cz exmodelku Petru Faltýnovou potkala v pondělí ráno před školou nedaleko pražského Anděla, kde se srocovali rodiče a děti před výpravou ratolestí na lyžák.

Petra se tvářila nevyspale, ale není se co divit: vypravování dětí na takovou událost bývá vždy hektické.

Divoké milostné avantýry

O Petře se v posledních letech píšou spíš připomínky, jak bouřlivý měla milostný život. Málokdy jsme zaznamenali, že by skončila v náručí statného chudého zedníka, zato boháčů jsme po jejím boku viděli hned několik.

Tvořila pár například s legendárním hokejistou Martinem Ručinským, s nímž byla dva roky. Pak se dala dohromady s podnikatelem Simonem Šteklem, se kterým přivedla na svět dceru. Manželství ovšem mělo zkrachovat kvůli jejím nevěrám. Románek měla i s hercem Jiřím Langmajerem.


Hodně divoký byl její románek s Leošem Marešem. Rozcházeli a scházeli se snad ob týden, definitivní sbohem si řekli (přímo před ušima našeho redaktora) na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Pak našla štěstí v náručí miliardáře Davida, kvůli kterému opustila ČR a přesídlila do USA. Ani tahle láska však nevydržela navždy a zhrzený odkopnutý muž ji poté, co ho opustila, zažaloval o tři a půl milionu korun.

Dnes má žít v domku kousek za Prahou s novým partnerem, veřejnost jeho identitu ale nezná.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy