Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Petra Faltýnová dostala od svého boháče luxusní káru: Usedla za volant a vysmála se Leošovi!

Petra má konečně svoje vlastní auto.
+ Další 3 fotografie
Petře její milovaný miliardář David zakryl oči a vyvedl z garáží. Před branami na ni čekal dárek v podobě hodně luxusního autíčka. Modelka nadšeně zapištěla, objala svého milého a doskákala k autíčku. Celé video zveřejnila na svém Instagramu. "Tak se chlubim, no," dopsala.

Petra Faltýnová (38) si to v životě vždycky uměla zařídit a s žádným mužem se neměla špatně. Jenomže s některými se má ještě líp. Třeba s miliardářem z Floridy Davidem, který českou krásku rozmazluje, jak může.

Tentokrát jí pořídil autíčko snů. Petra se z něj radovala jako dítě a pořádně si sezení za volantem užívala. Ale nedalo jí to, aby si znovu rýpla do svého ex Leoše Mareše (40).

„Jenom moje. Tohle vracet nemusím,“ napsala k videu.

Leoš Mareš si měl totiž některé svoje luxusní káry jenom půjčovat. Když se jich nabažil, zase je vrátil a v garáži se mu střídaly. Takže Petra je ráda, že má konečně něco svého. Že by to byl zásnubní dar? Už se ostatně špitá, že Petra bude mít na Floridě velkou veselku.

A nebylo to poprvé, kdy Faltýnová svého bývalého přítele takhle setřela. Podívejte se třeba ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články