Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Petra Čtvrtníčka zasáhla smrt v rodině: Jeho tatínek prohrál boj s koronavirem

Petra Čtvrtníčka zasáhla smrt v rodině: Jeho tatínek prohrál boj s koronavirem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
covid-19
V září se Petr Čtvrtníček (56) potýkal s nákazou nemoci covid-19. Průběh neměl lehký, ba naopak, skončil v nemocnici a lékaři ho napojili na dýchací přístroj. Nakonec se dokázal uzdravit a vrátit do života. Nyní se ale musí vyrovnávat s obrovskou ztrátou - jeho tatínek, který trpěl cukrovkou, se nakazil koronavirem a vyhrát nad ním nedokázal.

Petr Čtvrtníček musel v září bojovat s koronavirem. Ačkoliv to zpočátku vypadalo, že bude mít jen mírný průběh, opak byl pravdou, a dokonce si musel sám zavolat záchranku. Skončil na jednotce intenzivní péče a lékaři ho připojili na dýchací přístroj.

Ačkoliv známý komik a herec se z nemoci covid-19 vyléčit dokázal, nákaza nezasáhla jen jeho. Čtvrtníček měl vždy krásný vztah se svým otcem, bál se o něj a později se s ním, aby ho neohrozil, ani nestýkal. Podle informací deníku Blesk se ale jeho tatínek koronavirem přesto nakazil a zemřel.

Sám Petr po prodělané nákaze řekl, že opatření, jakkoliv mohou být pro spoustu lidí špatně snesitelná, by měla být respektována. Kromě koronaviru se ve spoustě rozhovorů věnuje i tématu cukrovky, kterou jeho tatínek trpěl.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy