Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Petra Březina Vašková (†34): Vdala se, ještě v prosinci zkoušela, pak přišel rychlý konec

Petra Březina Vašková
Zdroj: Se souhlasem Divadlo Projekt 2
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
úmrtí

Zesnulá Petra Březina Vašková (†34) ještě v prosinci zkoušela muzikál Sněhová královna. Její kolegyně sdělila portálu Super, že sice naznačovala, že je nemocná, ale pracovala na sto procent. Krutá rakovina ji ale bohužel záhy dostihla.

Petra Březina Vašková ve svých pouhých 34 letech podlehla rakovině kůže. Věčně rozesmátá muzikálová herečka přitom ještě na konci roku 2021 intenzivně pracovala a nemoc na ní prakticky nebyla znát.

"Byla to věčně usměvavá pozitivní holka, která tady měla být. Strašně špatně se mi o tom mluví, je to hrozně blízko. Nikdo neví dne ani hodiny, kdy to přijde. Pamatuju si, že se nedávno vdala, měla celý život před sebou," řekla Super.cz její zdrcená kolegyně Elis Ochmanová.

"Ještě v prosinci jsme spolu zkoušely, měli jsme oprašovačku Sněhové královny, kde jsme spolu hrály. Sice naznačovala, že je nemocná, ale nebylo to na ní vůbec poznat. Na jevišti jela na sto procent. Jsem z toho v šoku," dodala. Hereččin poslední příspěvek na Instagramu je ze Štědrého dne...

Petra účinkovala v muzikálech Mýdlový princ, Trhák či Kvítek mandragory. Působila v Hudebním divadle Karlín, Hybernii, v Divadle Projekt 2 či Divadle Broadway.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy