Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Petr Vondráček je šťastný táta: Pro dceru je jediným chlapem na světě, kluci ji nezajímají

Petr Vondráček v pořadu Extra Host
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
EXTRA HOST
Muzikant, herec, moderátor a sportovec Petr Vondráček (43) svoje soukromí úzkostlivě tají, ale v rozhovoru pro nás prozradil, jak na něj pěje ódy jeho dcera Anička. A prozradil, jak se připravuje na její nápadníky. Podívejte se ve videu na ukázku pořadu Extra Host, který moderuje Eva Decastelo (41).

Z talentovaného umělce je hrdý taťka, ale protože se nezadržitelně blíží doba, kdy nastane puberta a jeho malá holčička začne randit, připravuje se už teď na roli tchána.

Je jí deset let, ale dnes už je to posunuté. Anička na mě zatím hraje takovou tu hru, že ji kluci vůbec nezajímají. Nevím, do jaké míry je to pravda. Kluci ji samozřejmě zajímají, jak vypadají, jak se chovají. Říká mi: ‚Všichni mluví sprostě, jediný dobrý chlap na světě jsi pro mě, tati, ty.‘ Ví, jak mi udělat radost. V tom je dobrá,“ pochlubil se Petr v pořadu Extra Host

„Cítím se jako velice důležitý chlap. Což teda jsem a chci být. Ale budu jí muset časem dát víc volnosti, až bude milovat nějakého chlapce. Budu ji pouštět pod kontrolou,“ prozradil dál herec a hudebník Petr Vondráček, který pak sehrál scénku, jak bude budoucí nápadníky špehovat dalekohledem a jak je bude kriticky hodnotit.

Strach

V rozhovoru u vínka, který se nesl ve velmi uvolněném duchu, také zavzpomínal na to, jak v osmnácti letech připomínal Arnolda Schwarzeneggra. Čeho se v životě nejvíc bojí? Jak mu funguje vztah s partnerkou? Co znamená termín Odklon Ani Geislerové? Jak snášel bití od starší sestry a co mu to přineslo do života? Proč o sobě mluví jako o retrosexuálovi a je opravdu galantním prvorepublikovým gentlemanem vlastně jen kvůli strachu z žen? Kde by se podle něj správný chlap neměl holit a co si dávat do vlasů? Co si myslí o dnešní chlapské módní vlně vypadat jako dřevorubci? Jakým ženám připadá nejvíc atraktivní? Jak se mu točí milostné scény a proč se nechtěl podívat na „prsíčka“?

To vše a mnohem víc v rozhovoru s Evou Decastelo (41), která ví, jak a na co se ptát, s hostem, který má co říct.

Pořad Extra Host uvidíte neděli 3. listopadu v 19 hodin.

Pusťte si již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy