Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Petr Vojnar vysvětlil, proč ho ve Varech nikdo neuvidí: Čeho se bojí?

Moderovat umí…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 21 fotografií
Karlovarský filmový festival je rozhodně jednou z nejprestižnějších tuzemských událostí... Každý rok se na něj sjedou podívat stovky slavných českých jmen, jsou ale i tací, které byste tam nedostali párem volů. Mezi ně patří třeba moderátor Petr Vojnar (42), který eXtra.cz vysvětlil, že by tam jel jen kvůli penězům.

Tisíce večírků má za sebou a soustředí se jen na svou rodinu a práci. Ovšem filmový festival ve Varech ho nechává chladným, i když jde o naprosto monstrózní a úžasnou akci na české poměry. Vojnar by ale do Varů prostě nejel…

„Nemám žádný přehnaný oblečení na červenej koberec, alkohol už nějakou dobu nepiji a čůrat chodím zásadně na záchod, takže není jediný důvod, proč tam jezdit. A taky první týden v červenci mám většinou hodně práce… Takže bych tam jel jedině pracovně, jinak tyhle masový parády plný celebrit nejsou nic pro mě. Bojím se jich. Myslím těch celebrit,“ uvedl s úsměvem na tváři Vojnar, z jehož slov je patrné, že upřímnost má rád.

Pokud byste ale Vojnarovi nabídli honorář, rád se tam na otočku zastaví. „Jen kvůli práci za penízky,“ podotkl Vojnar, který si aktuálně na množství práce ale nemůže stěžovat a proslavil se také tím, že se před časem pustil do kontroverzního youtubera MikeJePan.

Související články

Další články