Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Petr Vojnar přišel o nejdůležitější moment v životě rodiče. Moderátor přiznal, že chyběl u porodu a prozradil proč

Petr Vojnar je podruhé otcem
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz, se souhlasem P. Vojnara / koláž: eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
RADOST

Jak jsme již informovali, moderátor Petr Vojnar (48) se ve čtvrtek stal podruhé otcem, když mu staronová partnerka Lenka přivedla na svět opět syna, tentokrát Tobiase Cristophera. Co Petr k radostné události řekl eXtra.cz a proč nemohl být u porodu?

Petr Vojnar: Cítím se jako Mesiáš

Novorozený chlapec dostal rovnou dvě křestní jména, protože se rodiče dlouho nemohli dohodnout na tom, jak se bude jmenovat. Tobias Cristopher je pořádný cvalík. Porodní váhu měl 4300 gramů.

„Děkuji za přání. Makal jsem na tom, tak si poděkování zasloužím,“ vtipkoval jako vždy Petr Vojnar, když jsme mu zavolali. „Od pondělí je mám doma,“ pochlubil se dál. Partnerka Lenka Tobiase totiž porodila už ve čtvrtek.

A jak se cítí? „Už jedno dítě mám, tak to je jiné, než když je to první. Ale je to krásný mít potomka, zas jsem dal něco světu, zase bude hezčí a lepší, když přichází další Vojnar. Mám pocity jako Mesiáš,“ nezapře smysl pro humor:


Vyznání přítelkyni

Zeptali jsme se také na to, jestli se prohlubuje jeho obdiv k přítelkyni, když mu zvládla přivést na svět již dva syny. „Vnímám to racionálně. Ženy jsou určené k tomu, aby porodily potomka, muži jsou od toho, aby se o ně postarali. Má můj největší respekt. Nechtěl bych rodit, jsem rád, že ten úkol mají ženy. Takhle to ta příroda vymyslela. Léňa to zvládla s grácií a je to zlatíčko,“ vyznal se.

Samotného porodu, jak je obvykle zvykem, se kvůli pracovní vytíženosti bohužel nemohl zúčastnit.

Doporučené video: Petr Vojnar o životě, nemoci i práci v pořadu eXtra Host:


„Měli jsme termín jindy, pořád se to prodlužovalo, navíc jsem pracovně strašně zasekaný a některé věci jsem prostě nemohl odložit. Když se tedy malý narodil, zrovna jsem přednášel. V porodnici jsem byl dvě a půl hodiny poté,“ dodal pro eXtra.cz Petr Vojnar.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy