Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Petr Vojnar poprvé o lásce k Lucii Vondráčkové pro eXtra.cz: Řeknu vám, jak se nám to stalo

Zdroj: Se souhlasem Petra Vojnara

Lucie Vondráčková (41) byla poté, co skončilo její manželství s Tomášem Plekancem (38), spojována s pěknou řádkou mužů, oficiálně ale vždy prohlašovala, že je sama. Nyní už to neplatí. Jejím partnerem má být už nějakou dobu moderátor a bývalý zpěvák Petr Vojnar (45), který vztah s ní nijak neskrývá.

Přiznání vztahu

„Mohu vám potvrdit, že je to pravda. Jsme s Luckou spolu. Netajíme to a ani jsme to nikdy netajili,“ řekl eXtra.cz nový přítel umělkyně Petr Vojnar.

Odmítá také různé spekulace, že by ve skutečnosti kryl „pravý vztah“ zpěvačky s jakýmsi podnikatelem ze severu Čech, o kterém se v pražských celebritních kruzích spekulovalo již nějaký ten pátek.

„Jediné, co vám k tomu ještě řeknu, je to, že nikdo nikoho nikomu nepřebral, nikdo nikomu nezahýbal a je nám fajn. Dál bych se k tomu ale s dovolením nevyjadřoval,“ doplnil Vojnar.

Kdo je Petr Vojnar

Vojnar byl v mládí hvězdou chlapecké skupiny T-Boyz, nyní působí jako moderátor společenských akcí nebo v televizi.

Má za sebou také dva neúspěšné vztahy. Jeden s matkou jeho syna Sebastiana skončil už před téměř třemi lety, ani další mu nevyšel.

Lucie Vondráčková a „její muži“

Lucie Vondráčková měla kolem sebe například herce Matěje Hádka, hokejistu Marka Peksu nebo sportovce Tomáše Zonygu a další, nikdy prý na ně ale jako na muže ani na okamžik nepomyslela. Vždy šlo údajně jen o kamarády.

Její exmanžel, hokejista Tomáš Plekanec, je zadaný podstatně déle. Krátce po oznámení o rozchodu s manželkou před třemi lety férově přiznal, že ho okouzlila bývalá tenisová hvězda Lucie Šafářová.

Související články

Další články