Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Petr Švancara promluvil o svatební noci: V posteli jsme skončili až k ránu a úplně hotoví

Petr Švancara promluvil o svatební noci: V posteli jsme skončili až k ránu a úplně hotoví
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Exkluzivní rozhovor
Tak přece se dočkal! Petr Švancara (42) požádal svou lásku Kamilu Špetovou o ruku už v únoru, svatbu ale musel dvakrát přesunout kvůli koronavirové epidemii. Své ano si tak konečně řekli až v neděli 13. září. Zamilovaný pár si veselku užil se vším všudy, na svatební noc ale nedošlo. Po náročném dni oba padli vyčerpaně do postele až v šest ráno.

Petr Švancara si svou svatbu nemohl vynachválit. "Svatba byla v parádním hotelu, kde je perfektní prostředí, navíc nám přálo i nádherné počasí, takže jsme mohli celou noc strávit venku," pochvaloval si bývalý fotbalový útočník veselku, na kterou dorazili i bývalí vynikající fotbalisté Luděk Zelenka nebo Patrik Siegl.

Novomanželům zahrála kapela Mirai

Fotbalový expert si nemohl vynachválit ani jídlo, které bylo na veselce servírováno. "Mám rád české klasiky, takže volba byla jasná," řekl Švancara, který si stejně jako hosté užil třeba hovězí vývar, svíčkovou nebo tataráček.

Zamilovaný pár navíc pojal svatbu ve velkém stylu. "Hrála nám kapela Mirai, měli jsme ohňostroj, různé soutěže, takže nebyl důvod chodit spát brzo," vysvětlil Švancara a dodal, že se všechno nadmíru povedlo. Na svatební noc se hodně těšil, ale fotbalové legendě došla trochu šťáva.

Na svatební noc nebyly síly

"Šli jsme s Kamčou spát kolem šesté hodiny ranní. Padl jsem do peřin a spal jsem. Vůbec nemohla být žádná svatební noc, a jestli někdo říká, že ji na svatbě zažil, tak tomu nevěřím, protože to není možný," řekl fotbalový expert pro eXtra.cz.

Novomanželé se totiž na svatbě vůbec nezastavili. "Celou noc jsme protancovali, starali jsme se o hosty a dávali jsme pozor, aby vše proběhlo, jak má. Já jsem třeba začal pít až kolem desáté večer. Do postele jsme pak padli naprosto vyčerpaní z celého dne," vysvětlila brněnská legenda, která už má se svou ženou jedno dítě, druhé ale pro eXtra.cz nevyloučil. "Ačkoliv to bylo super, tak s tím bylo hodně starostí a jsme trochu rádi, že to máme za sebou," dodal Švancara.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy