Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Petr Suchoň novou posilou na Primě: Hned na první schůzce jsme si sedli, řekl moderátor

Tým CNN Prima NEWS od srpna posílí zkušený moderátor Petr Suchoň.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Další fotografie
novinka

Tým CNN Prima NEWS od srpna posílí zkušený moderátor Petr Suchoň (37). Na starost dostane moderování ranního pořadu NOVÝ DEN. Petr Suchoň se na obrazovkách objeví už druhý srpnový týden. Od 9. srpna čeká NOVÝ DEN ještě jedna novinka – každý všední den přivítá diváky už pět minut před šestou hodinou ráno.

NOVÝ DEN od července běží v prázdninovém režimu s netradičními dvojicemi moderátorů. Jasné je zatím to, že se během léta bude moderátor Petr Suchoň ve studiu objevovat se Soňou Porupkovou, která NOVÝ DEN po startu multiplatformy CNN Prima NEWS moderovala s Liborem Boučkem. Petra se Soňou následně doplní další dvojice.

"Petr Suchoň je schopný moderátor s dlouholetými zkušenostmi s televizním prostředím. Nejen na obrazovce, ale i mimo ni je to člověk, ze kterého je cítit nadšení pro práci. Věřím, že bude skvělou posilou pro náš tým," říká šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc.

"Jsem CNN Prima NEWS vděčný za tuhle nabídku, nad kterou jsem se dlouho nerozhodoval. Hned na první schůzce s vedením televize bylo zřejmé, že jsme si sedli, a bylo mi jasné, že NOVÝ DEN je to, co chci dělat. A okamžitě mě v tom podpořila i moje žena," říká Petr Suchoň.

NOVÝ DEN už od 5.55

Čerstvá posila NOVÉHO DNE se na obrazovkách poprvé objeví už 9. srpna. A hned napoprvé nabídne divákům velmi zajímavé hosty, které by možná nečekali. Spolu se startem Petra Suchoně se zároveň představí některé další změny v ranním pořadu CNN Prima NEWS.

"NOVÝ DEN čeká spousta novinek, které budeme postupně zavádět a představovat. Moderátoři dostanou daleko víc prostoru i možnost interagovat s kolegy ve studiu. Diváci se mohou těšit na uvolněné a zábavné ráno, ve kterém se přitom dozví vše podstatné a potřebné hned zkraje nového dne," vysvětluje šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc.

NOVÝ DEN bude každé ráno během pracovního týdne začínat víc než o hodinu dřív – v 5.55. Diváky pak budou Petr se Soňou provázet až do deváté hodiny, kdy je ve studiu vystřídají kolegové z kontinuálního zpravodajství.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy