Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Petr Suchoň a Gabriela Lašková nezklamali: V Hlavních zprávách ukázali, že jsou skvělí parťáci

Petr Suchoň a Gabriela Lašková nezklamali:  V Hlavních zprávách ukázali, že jsou skvělí parťáci
Zdroj: se souhlasem tv prima
+ Další 2 fotografie
Nová dvojka

Již dnes večer zasedla za moderátorský pultík zbrusu nová dvojice Hlavních zpráv CNN Prima News a to Petr Suchoň (37) a Gabriela Lašková (31). Oba léta protřelí moderátoři tvoří dokonalou dvojici nejen vzhledově, ale samozřejmě i profesionálně. Jsou prostě sehraný pár a doufáme, že jim to bude klapat i nadále.


Zkušenosti především

Oblíbený moderátor Petr Suchoň, který po svém vyhazovu z Novy našel místo na Primě a na svém Instagramu napsal příspěvek o svém kariérním postupu moderování Hlavních zpráv: “Lidé, kamarádi, přátelé. Rok 2021 je pro mě a mou rodinu opravdu revoluční a plný velkých a krásných změn. Další přichází právě teď.” Zajímavostí je, že zrovna dnes je to na den přesně devět let, kdy se poprvé objevil v Televizních novinách na Nově a úplně stejné premiérové datum si pro něj připravila i televize Prima. “Moc si vážím důvěry a těším se! Bude nám potěšením, když se budete dívat,” dodal Petr k fotografii se svou novou moderátorskou parťačkou Gábinou Laškovou.

Perfektně sehraní

Mezi oběma moderátory to naprosto jiskřilo a byli dokonale sehraní. Je vidět, že díky jejich mnohaletým moderátorským zkušenostem nedošlo k žádným zádrhelům. Navíc jim to společně opravdu slušelo, Petr je pořád frajer a Gábina vypadá s delšími vlasy prostě perfektně. Petrovi pod jeho instagramovým příspěvkem gratulovalo a drželo palce nejen mnoho fanoušků, ale i jeho nejlepší kamarád bývalý "sporťák" Michal Hrdlička (33). "Král hlavních zpravodajství je zpět," vyjádřil Michal Petrovi podporu. "Tak lepší dvojka asi nemůže být," radovala se olympionička Andrea Sestini Hlaváčková (35).


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy