Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Petr Sepéši v seriálu o Ivetě Bartošové: Syn ohodnotil hercovu podobu

Seriál o Ivetě Bartošové: Petr Sepéši ohodnotil hercovu podobu
Zdroj: profimedia, se souhlasem Voyo, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
NÁZOR

Televize Nova oznámila, že na svou placenou službu Voyo přidá nový český seriál Iveta o životě Ivety Bartošové (†48). A chybět nebude ani její osudový románek s Petrem Sepéšim (†25). Podle některých je podoba herců neskutečná. Co si o tom myslí syn tragicky zahynulého zpěváka?

Sepéšiho syn Petr Belhocine: Seriál Iveta jsem požehnal

„O tom seriálu vím. Dokonce jsem podepisoval s Novou smlouvu, požehnal jsem jim to. Byl za to i nějaký jednorázový honorář, všimné. Není to nic extra, ale ani jsem za to nic nečekal. Ale vím, že smlouvu podepisoval i strejda Honza,“ řekl eXtra.cz syn Petra Sepéšiho Petr Belhocine.

Toho jsme požádali, ať si prohlédne fotky dvou hlavních hrdinů seriálu. Nestačil zírat.

Podoba

„Je to dobré. Pěkně to udělali, až mě překvapilo, jaká je tam podoba,“ neskrývá Petr překvapení nad tím, že představitel jeho tatínka, Vojtěch Vodochodský, opravdu jako by mu z oka vypadl.

Kdo v seriálu hraje

V třídílném příběhu Michala Samira se objevují dětství Ivety Bartošové a začátek kariéry spojený se vztahem s Petrem Sepéšim. Tvůrci však slibují, že se nebudou nimrat v citlivých věcech. Chtějí jen připomenout příběh zpěvačky, jejíž život a kariéra okouzlovaly davy.

Hlavní roli ztvární herečka Anna Fialová, která byla jasnou volbou pro castingovou režisérku a producentku minisérie Maju Hamplovou. V minisérii Iveta se objeví i Eliška Křenková, která bude hrát Ivetino dvojče Ivanu.

Otce Ivety Bartošové ztvární Miroslav Hanuš, roli matky si zahraje Alena Mihulová. Seriál bude k dispozici příští rok, podle neoficiálních informací možná už v březnu 2022.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy