Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Petr Sepéši (†25) by sfoukl 60 svíček: Táta Ivetu Bartošovou nikdy nemiloval, říká syn legendy

Petr Sepéši a Iveta Bartošová
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
exkluzivně
V osmdesátých letech snad neexistovala jediná dívka, která by Petra Sepéšiho (†25), nadějnou vycházející hvězdu romantického popu, tajně nemilovala. Zpěvák, jehož život v roce 1985 vyhasl na železničním přejezdu, mohl své fanoušky překvapit i pětatřicet let po smrti, jeho syn Petr (34) se ale bohužel nemůže dopátrat ztraceného pokladu. A co říká o (ne)vztahu táty s Ivetou Bartošovou (†48)?

Sepéši by byl dědečkem

„Jako každý tátovi zapálím svíčku a pustím si jeho písničky. Dnes je shodou okolností i den, kdy mi umřela babička, tak půjdu i na její hrob,“ řekl eXtra.cz syn Petr (34), který by slavnému taťkovi udělal velkou radost. „Už by byl dědečkem, s přítelkyní máme téměř ročního syna Bruna,“ pochlubil se naší redakci.

„Táta s mámou spolu randili, Petr za mamkou chodil do Kotvy, kde pracovala jako prodavačka. Měli se rádi, nebyl to žádný jednorázový úlet. Máma s ním chtěla být, i když dnes říká, že by s ním asi nakonec nezůstala. Myslí si, že by si nejspíš úplně nerozuměli. Je introvertní, on byl opak. Do toho média a podobně. Byli prostě docela jiní,“ přemítá syn tragicky zesnulé hvězdy pop-music.

O jeho narození nevěděl

„Táta se bohužel nestihl dozvědět, že se narodím. Máma se mnou byla teprve ve druhém měsíci, a když se mu to rozhodla konečně říct, čekala, až přijede zpátky do Prahy, tak bohužel zemřel,“ vypráví potomek Petra Sepéšiho

Petr se o slavném tátovi dozvěděl až po nátlaku na matku ve svých dvanácti letech. A hned začal být na otce náramně pyšný. „Měl jsem poměrně hezké dětství. Nikdo mi nic neupřel, máma se snažila mi najít tatínka. Toho jsem měl a mám. Neměl jsem důvod se zlobit nebo být smutný kvůli tomu, že mi někdo něco tajil. Takový je život,“ krčí dnes Sepéšiho synek rameny.

Čtěte také: Jaký byl život Petra Sepéšiho?

Legrační tantiémy

Tomu doteď chodí tantiémy z Knoflíků lásky, rozhodně z toho ale nezbohatne.

„Není to nic, z čeho by se dalo žít nebo se na to spoléhat. Ročně chodí něco mezi jedním a dvěma tisíci korunami. Mám dojem, že to chodí k mámě na účet, schovává se to na horší časy,“ vysvětluje.

Osudová chyba

A naší redakci prozradil, že možná udělal osudovou životní chybu.

„Měl jsem pár nahrávek táty, které nikdy nikdo neslyšel. Rád bych je vydal na desce. Bohužel jsem je před pěti lety někomu půjčil a nemůžu si vzpomenout komu. Doufám, že se to časem odněkud vynoří. Kdyby to někdo použil, tak by na to stejně potřeboval můj souhlas,“ říká smířeně Petr.

Čtěte také: Co Iveta Bartošová Sepéšimu nikdy neodpustila?

Ivetu nechtěl, měl rád mou mámu

A proč vlastně nikdy nezkoušel kontaktovat Ivetu Bartošovou, která o sobě a jeho otci neustále tvrdila, jací byli osudoví partneři, což si Sepéšiho syn kvůli zprávám od příbuzných a od přátel rozhodně nemyslí?

„S Ivetou jsem nikdy neměl důvod se potkat. Jestli jí dělalo dobře říkat, jakou spolu s tátou měli lásku, tak mě to nijak netrápilo. Od rodiny jsem se leccos dozvěděl. A především od Tomáše Gottlieba (první manažer Ivety Bartošové – pozn. red.) jsem slyšel, že Iveta tátu chtěla, lezla mu do pokoje a do postele, ale on ji bral jako ségru, kámošku, partnerku na zpívání, rozhodně ale ne jako partnerku pro život. Měl si stěžovat, že za ním pořád leze, že ji přitom nechce a miluje moji mámu,“ dodal syn.

Související články

Další články