Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Petr Oliva (†75) z Ordinace v růžové zahradě: Před smrtí se rozkmotřil se svými dětmi!

+ Další 2 fotografie
smutná zpráva
Dnes ráno zemřel herec a dabér Petr Oliva (†75). Olivu si mohou diváci pamatovat hlavně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde v posledních letech hrál. Plukovník Oliva, jak ho mohli znát diváci z oblíbeného seriálu, neměl příliš dobrý vztah se svými dětmi. Všechny tři totiž zavrhl potom, co se rozešel s jejich matkami.

Herec Petr Oliva byl ženatý dohromady čtyřikrát. Ke svým dětem má ale velmi podivný vztah. Všechny tři zavrhl potom, co se rozvedl s jejich matkami. „Táta mě naposledy viděl, když mi byl rok,“ řekla Blesku malířka Adéla Olivová, kterou má Oliva se svojí třetí manželkou Reginou Rázlovou.

„Když byl Adéle rok, odešel prostě za jinou a byl konec,“ řekla před pěti lety Rázlová. Podobně na tom jsou i Olivovy děti z druhého manželství. „Rozvedl se a s dětmi se už potom vůbec nestýkal. Přitom mu to nikdo nezakazoval,“ řekl zdroj Blesku.

Vypadá to tak, že zesnulý herec začal po nevydařených vztazích okamžitě pálit všechny mosty. „Vždyť jsem ji neviděl snad pětatřicet nebo více let. Pouta se prostě nějak zpřetrhala,“ odpověděl tehdy herec na dotaz, proč se nestýká se svojí dcerou Alenou.

SMRT LEGENDÁRNÍHO HERCE A DABÉRA PETRA OLIVY

Mohlo by vás zajímat

Další články