Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Petr Novotný v nemocnici! Lékaři mu už nedokážou pomoci

Petr Novotný je na tom špatně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Oblíbený moderátor a bavič Petr Novotný (70) je na tom momentálně velmi špatně! Po selhání orgánu přišla další rána, i když operaci nevyhnutelně potřebuje, nedočká se jí. Lékaři tvrdí, že by ji jeho tělo nezvládlo.

Oblíbený český moderátor a bavič Petr Novotný (70) je na tom momentálně bledě. Celá řada nemocí odstartovala na podzim v roce 2013, kdy prodělal těžkou mrtvici, kterou nikdy úplně nerozchodil.

Přidalo se také selhání ledvin a srdeční infarkt, po kterém následovala operace, kdy mu voperovali bypass. Poté, co se dozvěděl o smrti blízkého kamaráda Jana Turka v roce 2017, mu začal kompletně selhávat organismus.

Momentálně je ale v situaci, ze které mu nedokážou pomoct ani samotní lékaři. „Táta by potřeboval operaci prostaty. Bohužel to ale nepřipadá v úvahu. Narkóza by byla příliš riskantní, navíc byl po posledním převozu do nemocnice tři dny v umělém spánku,“ řekl pro blesk.cz moderátorův syn Pavel.

Související články

Další články