Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Petr Nedvěd umí žít! Takhle svou mladičkou modelku líbá na veřejnosti

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Foto uvnitř
Hokejista Petr Nedvěd (47) má dívky rád. Jeho posledním objevem je teprve čtyřiadvacetiletá modelka Nicole Volfová, se kterou randí od loňského léta. Svoji lásku na sociálních sítích příliš nedemonstrovali. Tedy až dosud. Nicole totiž na sociální síti zveřejnila fotografii, jak se líbají v restauraci.

Vzrušující překvapení pro svoje fanoušky připravila Nicole Volfová, která na svém Instagramu zveřejnila snímek, kde se líbá s Petrem Nedvědem. V tom jí nebrání ani to, že je mezi nimi více než dvacetiletý rozdíl. Páreček se do sebe zakoukal minulý rok v létě a od té doby se sebe nemůže nebažit.

Dosud ale svoji lásku na sociálních sítích příliš nedával najevo. Nicole ale nyní otočila a zveřejnila žhavou líbačku. Nedvěd musí být jako zblázněný, když má vedle sebe takovou krásku. Sice by mohla být jeho dcerou, ale to ani jednomu nebrání v laskavých dotecích.

Související články

Další články