Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Petr Nedvěd tutlal svatbu: Svou přítelkyni Nicole si vzal potají už před několika měsíci

Petr Nedvěd tutlal svatbu: Svou přítelkyni Nicole si vzal potají už před několika měsíci
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
Utajená svatba
Bývalý hokejista Petr Nedvěd (48) se podruhé oženil. S partnerkou Nicole (25) si měli říct své ano dokonce už před několika měsíci! Celou veselku se jim ale podařilo šikovně utajit, takže jde pro většinu lidí o pořádné překvapení. Nicole to tak trochu vyzradila i na sociálních sítích.

Poslední týdny ohromují veřejnost jak fotkami své rozkošné dcery Naomi, tak dokonalými rodinnými záběry. Petr Nedvěd a modelka Nicole Volfová okouzlili veřejnost. Spousta lidí se přitom ptala, kdy už do toho zamilovaný pár konečně praští.

O svatbě nikdo nevěděl

Nedvěd se svou partnerkou ale tvrdili, že na stvrzení své lásky nepotřebují žádný papír a hokejová legenda tak neustále mlžila. „Jednou se asi vezmeme, ale v klidu, abychom si to užili, a ne teď něco šít horkou jehlou,“ vysvětlil Nedvěd před časem Blesku. Ve finále je ale všechno jinak.

Pár už si totiž podle zdrojů Blesku své ano řekl. A to dokonce před několika měsíci! Svatba se prý konala na jaře v Praze a byla komorní, přeci jen v té době platily v Česku různé restrikce kvůli koronaviru.

Svatba se oslaví až později

Na pořádnou veselici s celou rodinou a se všemi kamarády by mělo dojít později. Podle Blesku dost možná příští rok. Ani to ale není jisté, Nedvěd se už před porodem své přítelkyně nechal slyšet, že si chce vzít Nicole až později. „Až Naomi budou tři čtyři roky, aby z toho taky něco měla,“ tvrdil hokejista.

Že zpráva bude nejspíš pravdivá, nakonec potvrdila i sama Nicole. Na sociálních sítích se totiž už nejmenuje Volfová, ale Nedvědová. Podle všeho tak jsou opravdu svoji!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy