Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Petr Nedvěd si užívá rodinného štěstí: Takhle vzorně se stará o malou dcerku Naomi

Petr Nedvěd si užívá rodinného štěstí: Takhle vzorně se stará o malou dcerku Naomi
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Rodina
Stejně tak, jako byl Petr Nedvěd (48) poctivým hokejistou, je i zodpovědným tátou. S třítýdenní dcerkou Naomi a svou partnerkou Nicole Volfovou (25) tráví každou volnou chvilku. A právě Nicole zastihla Naomi, jak si na bývalém útočníkovi z NHL ustlala. O své štěstí se pak podělila na Instagramu.

"Je nám krásně a prožíváme jako každý čerstvý rodič nádherné nové období s maličkou," podělila se o své pocity Nicole Volfová. Ta si užívá spolu Petrem Nedvědem a dcerkou Naomi rodinou letní pohodu.

Svědčí o tom i fotky, které modelka sdílí na Instagramu. Například na té poslední malá Naomi spokojeně usnula přímo na bývalém hokejistovi. Ten si také patřičně užívá toho, že se z něj stal novopečený táta.

Po porodu ani stopy

Zatímco má Nedvěd miminko na starosti, Nicole pracuje na své postavě. Tou se nedávno také pochlubila na Instagramu a nutno říct, že po porodu nejsou téměř žádné známky.

„Necelé tři týdny po porodu. Jiní se chlubí prsama, namalovaným obočím, napíchaným obličejem, zadkama, vybotoxovanou papulí apod. Tak proč bych nesdílela můj pupek, že,“ popichovala ostatní ženy Nicole komentářem u přidané fotky, na které ukázala bříško.

Související články

Další články