Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Petr Nedvěd se stal poprvé otcem, maminka Nicole porod protrpěla, křičela bolestí

Petr Nedvěd se stal poprvé otcem, maminka Nicole porod protrpěla, křičela bolestí
Zdroj: archiv Nicole Volfová
+ Dalších 13 fotografií
Porod
Bývalý hokejový útočník Petr Nedvěd se ve svých osmačtyřiceti letech stal poprvé otcem. Jeho krásná a milovaná modelka Nicole Volfová, která je o třiadvacet let mladší, mu porodila rozkošnou dcerku Naomi. Nicole se svěřila, že porod nebyl bezbolestný.

Pomalu to vypadalo, že Petr Nedvěd snad už nikdy nezaloží rodinu. Jenže pak mu cestu zkřížila pohledná pětadvacetiletá modelka Nicole Volfová. Všichni pak zůstali v úžasu, když pár oznámil, že čekají miminko.

Radostná novinka

No a konečně to přišlo. Nicole a Petr 24. července 2020 na svět přivítali jejich první společné dítě. Narodila se jim nádherná holčička. Zamilovaní rodiče pro dcerku zvolili poněkud neobvyklé ale krásné jméno. Nedvědova prvorozená dcera se jmenuje Naomi.

Maličká Naomi dala Nicole ale pořádně zabrat. "Porod byl velmi náročný a bolestivý," líčila novopečená maminka Volfová. "Ač tvůj taťka byl pro mě neskutečnou oporou, křičela jsem možná víc než je zdrávo, ale když jsem tě uviděla, zapomněla jsem na všechnu tu bolest a už cítím nic než jen plno lásky, euforie a radosti. Těšíme se na ty krásné starosti a chvíle, co máme před sebou," napsala Nicole na sociální síti. Navždy budeme s tebou.

Jak moc rozkošná Naomi je, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články