Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Petr Nedvěd se nestačí divit: Dcera z jeho Nicole udělala nafrněnou maminku

Petr Nedvěd se nestačí divit: Dcera z jeho Nicole udělala nafrněnou maminku
Zdroj: Nicole Volfová archiv
+ Dalších 14 fotografií
mateřství
Půvabná modelka Nicole Volfová (25) v posledních dnech zažívá nejkrásnější období svého života. Před pár dny porodila bývalému hokejistovi Petru Nedvědovi (48) krásnou dceru Naomi. Novopečená maminka se svěřila lidem na sociálních sítích s prvními pocity ve své nové roli. Modelka neměla dle svých slov zrovna jednoduchý porod, ale to jí na elánu neubralo.

Přítelkyně bývalého profesionálního kanadsko-českého hokejového útočníka Petra Nedvěda Nicole Volfová přivedla před pár dny na svět dlouho očekávanou dceru Naomi a o celém průběhu porodu se podělila s lidmi na sociálních sítích.

"Porod byl velmi náročný a bolestivý. Ač byl pro mě tvůj taťka neskutečnou oporou, křičela jsem možná víc, než je zdrávo, ale když jsem tě uviděla, zapomněla jsem na všechnu tu bolest a už necítím nic než jen plno lásky, euforie a radosti," popsala vyčerpaná ale šťastná Nicole.

Před pár dny si Petr Nedvěd obě své holky odvezl z nemocnice v Podolí domů a nyní si všichni společně užívají rodinné pohody. "Udělala jsi ze mě pěkně pyšnou a nafrněnou maminku," napsala s vtipem čerstvá maminka pod snímek s dcerou.

Související články

Další články