Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Petr Nedvěd se bojí o těhotnou přítelkyni. Kvůli koronaviru ji poslal z USA domů

Taky je vám z Nicole horko?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
strach
Bývalý skvělý hokejista Petr Nedvěd oznámil světu šťastnou novinu. Společně se svou mladší přítelkyní Nicole čekají holčičku, která se má narodit na konci července. Jenže kvůli koronaviru se teď museli rozdělit.

Osmačtyřicetiletý Nedvěd v současné době pobývá na Miami. Jeho pětadvacetiletá krásná přítelkyně Nicole se ale musela vrátit domů.

Rychlý úprk z Ameriky

„Jakmile vylezla zpráva o tom, že prezident Trump zakazuje lety z Evropy do Ameriky, okamžitě jsem hledal cestu, jak Nikču dostat co nejrychleji domů. Nikdo neví, jak to tu bude pokračovat, co přijde za další opatření. A za nějaký čas už by byl let s bříškem riskantní,“ řekl v rozhovoru pro iSport.cz generální manažer české hokejové reprezentace.

Strach o svou lásku

Nedvědova partnerka letěla domů přes Frankfurt a bývalý reprezentační útočník, který hrál na olympijském turnaji jak za Kanadu, tak i za Českou republiku, by za ní měl dorazit co nejdříve. „Modlil jsem se, aby cesta proběhla v pořádku a holky přistály doma v pohodě. Hlavně ve zdraví a nechytly tu potvoru (koronavirus),“ dodal Nedvěd, který chtěl letět taky, ale narychlo už nesehnal letenku. Do Prahy proto dorazí o pár dnů později.

Bude to holčička

Svatba? Zatím hudba budoucnosti Někdejší útočník Pittsburghu, Vancouveru či New Yorku Rangers, který v NHL odehrál dohromady i s play off přes tisícovku zápasů, je rád, že se mu s Nicole narodí holčička.

„Když jsme s Nikčou ještě nevěděli pohlaví, říkal jsem i doma, mámě a bráchovi, že si spíš přeju holčičku. Ale ve finále jde hlavně o to, aby to malý bylo zdravý. Říká to každý rodič, ale je to velká pravda,“ přiznal Nedvěd, který se tátou stane později, než většina jeho vrstevníků. „Těším se moc! Samozřejmě, že jsme to plánovali, žádná nehoda,“ smál se.

Nedvěd, který byl v letech 2004 až 2006 ženatý s Veronikou Vařekovou, v rozhovoru naťukl taky otázku svatby, ta je podle něj ale zatím hudbou budoucnosti. „Lehce jsme se o ní bavili, ale shodli jsme se na tom, že by taková akce měla být příjemná pro nás pro oba, na pohodu, užít si to se vším všudy. A neorganizovat honem něco narychlo, protože čekáme malou,“ přiznal.

Související články

Další články