Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Petr Nedvěd s Nicole se nemůžou dočkat: Na příchod dcerky už jsou ve všem nachystaní

Petr Nedvěd s Nicole se nemůžou dočkat: Na příchod dcerky už jsou ve všem nachystaní
Zdroj: Nicole Volfová archiv
+ Dalších 17 fotografií
těhotenství
Bývalý hokejista Petr Nedvěd (48) se už nemůže dočkat, až mu jeho přítelkyně Nicole Volfová (25) přivede na svět holčičku. Přestože pár dělí poměrně velký věkový rozdíl, oni si z toho hlavu nedělají. Nicol to coby nastávají mamince neskutečně sluší a s příchodem devátého měsíce už nakupuje výbavičku pro malou Naomi.

Manažer národního hokejového týmu Petr Nedvěd se zhruba za měsíc stane otcem. Jeho půvabná mladá přítelkyně Nicole Volfová bývalému hokejistovi přivede na svět holčičku, pro kterou společně vybrali netypické jméno Naomi.

"Přítelkyně finišuje, rodit by měla koncem července. Na holčičku se moc těšíme a zase to bude nová kapitola mého života. Bude to Naomi," řekl pro iSport.cz nadšený Petr Nedvěd. Modelka si prakticky celé těhotenství užívá a vypadá skutečně skvěle.

"Nemůžu uvěřit, že tu prďolku budeme za chvíli mít. Uteklo to tak rychle a musím říct, že to bylo 8 nejpohodovějších a nejkrásnějších měsíců, co jsem zažila. Měla jsem štěstí. Nic, ale opravdu nic mi nebylo," svěřila se Nicole na sociálních sítích.

Modelka pomalu s těhotenstvím finišuje a na svém Instagramu se pochlubila s kočárkem pro malou princeznu. Budoucí rodiče se již nemohou dočkat, až Naomi přivítají do milující rodiny.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy