Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Petr Nedvěd prodává luxusní byt: Za astronomických 147 milionů je čtvrtý nejdražší v Česku

Petr Nedvěd prodává luxusní byt: Za astronomických 147 milionů je čtvrtý nejdražší v Česku
Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
přepych
Bývalý hokejista Petr Nedvěd (48) se bude stěhovat. Rozhodl se prodat přepychový byt na nábřeží Vltavy, a to za astronomických 147 milionů korun. Tato částka tak zařadila apartmán na čtvrté místo mezi nejdražšími byty v Česku. Poté, co Nedvěd před několika měsíci prodal luxusní byt v Miami, si tak nejspíš přijde na další miliony.

Hnízdečko lásky Petra Nedvěda na nábřeží Vltavy je na prodej. Luxusní byt se nedávno překvapivě objevil na stránkách renomované realitní kaceláře Christie’s Real Estate. Prodejní cena? Závratných 147 milionů korun.

Byt se tak podle magazínu Forbes stal čtvrtým nejdražším bytem v Česku. První tři příčky pak zabírají dva apartmány v pankráckém mrakodrapu V Tower a třípatrový penthouse u Jiráskova mostu.

Byt má ideální polohu

Leckdo by se mohl ptát, co z bytu činí tak luxusní zboží. Může za to hned několik faktorů. Klasicistní budova z roku 1848 se nachází v krásné lokalitě na nábřeží Vltavy na Starém Městě. Ze samotného bytu je tak romantický výhled nejen na řeku, ale i na Hrad, Petřín nebo Karlův most. A velikost? Velkorysých 231 metrů čtverečních.

Doménou samotného bytu je monumentální obývací pokoj, který je spojený s kuchyní a jídelnou. Vše je samozřejmě vybavené přepychovým nábytkem i spotřebiči, takže v místnosti například nechybí obří televize, moderní krb nebo luxusní kuchyňský ostrůvek. Z obýváku je navíc vchod na balkon, který je jako stvořený pro letní posezení nad skleničkou vína.

Místnosti jsou protkané systémem od Applu

Součástí bytu je samozřejmě i prostorná ložnice, koupelna s velkou vanou a pokoj pro hosty. To vše se vejde pod skromné označení 3+kk. Místnosti jsou navíc propojené systémem, který lze ovládat přes iPad. Cena bytu pak zahrnuje i dvě parkovací místa v garáži nebo sklep.

Těžko říct, proč Nedvěd prodává tak kouzelný byt, nejspíš v tom ale hraje roli fakt, že se nedávno stal tatínkem. S manželkou Nicole (25) tak nejspíš budou chtít koupit dům se zahradou, který může být vhodnější pro výchovu malé Naomi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy