Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Petr Muk by slavil teprve 56. narozeniny: Dcera Noemi (14) jako by mu z oka vypadla

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Zesnulý zpěvák Petr Muk by slavil teprve 56 let. Čtyřiadvacátého května 2010 byl nalezen mrtvý ve svém bytě. V pouhých 45 letech se udusil ve spánku. Po Mukovi, který zde zanechal spoustu legendárních a nezapomenutelných písniček, tu zůstala i vdova Eva s dcerkou Noemi (14). Z té roste krásná dívka, která podobu s tatínkem nezapře.

Ačkoliv to málokdo věděl, Petr Muk se už od svých devatenácti let potýkal s bipolární poruchou osobnosti, která je známá také jako maniodepresivní psychóza. Období euforie a nadšení střídaly hluboké deprese, které zpěvák řešil alkoholem. Bohužel ho jeden z takových dýchánků stál život.

Podoba s tátou

Po jeho smrti tu zůstala vdova Eva Muková s tehdy tří a půl letou dcerou Noemi. Dnes už dceři po populárním zpěvákovi táhne na 15 let a už teď je vidět, že podobu s tátou nezapře. A to nejen tu fyzickou. Noemi je multitalentovaná a zatím se věnuje několika činnostem najednou.

V jednom z rozhovorů její maminka Eva přiznala, že Noemi nejen krásně zpívá a hraje na klavír, ale také prý kreslí, tančí nebo stříhá videa. Talent po tatínkovi tedy jistě zdědila. Pro co se v budoucnu rozhodne, se ukáže až časem. Už teď ale slaví úspěchy na poli tance, kde získává i mezinárodní medaile. Sama ovšem říká, že by chtěla být zubařkou.

Klidný život na Slovensku

Na tátu slavného zpěváka Noemi vzpomíná stále. I když s maminkou Evou žijí už několik let na Slovensku, odkud vdova pochází, každý rok se účastní vzpomínkového festivalu Kouřimská skála, na kterém přátelé a rodina uctívají Mukovu památku. Těžko samozřejmě říct, jak tomu bude v době koronavirové. Dívka s rovnátky, která se zpěvákovi čím dál víc podobá, už mluví převážně slovensky.

Tragický konec

Petr Muk se udusil zvratky, když měl v krvi zhruba 2 a půl promile alkoholu. I když se nejdříve spekulovalo, že se jednalo o sebevraždu, pitva ukázala, že zpěvákův odchod z tohoto světa nebyl dobrovolný.

Na to, jak nejmladší dcera Petra Muka vypadá dnes, se podívejte do galerie. Petr měl ještě dvě starší dcery z prvního manželství, Michaelu a Šárku.

Související články

Další články