Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Petr Lexa zlomil srdíčko všem desetiletým holčičkám v Česku! Na tajné rande do Barcelony vzal missku!

Lexo, ta tě spolkne celého!
+ Dalších 7 fotografií
Petr Lexa z kapely Slza (známý též jako youtuber Hoggy) vyrazil do Španělska se sexy doprovodem. Podle našich informací mu žhavá misska přes den ukazovala krásy Barcelony a večer úplně jiné krásy. S kým si to Lexa nyní užívá?

„Pokud je ti deset let a přemýšlíš, proč Lexa nevzal do Španělska právě tebe, tak to bude tím, že ti není 15 let.“

To je motto, které by si nad postel s plyšáky měly pověsit všechny teenagerky, které hltají skupinu Slza. Holky, když dorazíte na koncert, tak je to super, ale na výlet do Barcelony jsou tu jiné adeptky.

Vtipné je, jak Lexa na svém Instagramu nechává nadržené dorostenky hádat, jak to s misskou Natálkou Kotkovou ve skutečnosti mají.

Podle našich informací se Natálka a Petr mají rádi, vodí se za ruce a občas spolu usnou v objetí. Holky, pokud si myslíte, že Lexa a jeho múza večer hrají pexeso, tak je to váš problém.

Lexa podle našich informací je Natálkou zcela uchvácen a vůbec mu nevadí, že dívka trpí celiakií a špatně vidí na levé oko. Naopak Petr se zcela vžil do role jejího ochránce a je plavovlasou bohyní přímo fascinován.

Mohlo by vás zajímat

Další články