Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Petr Lexa z kapely Slza nemohl dýchat! Popsal neskutečnou bolest při natáčení klipu

Oblíbený zpěvák a youtuber Petr Lexa fanouškům přiznal nemilou zkušenost
s alergickou reakcí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Známý youtuber a zpěvák skupiny Slza Petr Lexa svým fanouškům přiznal, že má silné alergické reakce. To, co se mu stalo při natáčení klipu, velmi poznamenalo jeho zdraví.

Kapela Slza přichází s novým videoklipem k písni Vstříc nekonečnům. Vznik videoklipu ale provázela celá řada nepříjemných situací.

Při natáčení scény, kdy Petr Lexa leží v trávě, dostal silnou alergickou reakci, a proto musel po celý zbytek natáčení nosit sluneční brýle.

„Během natáčení ve vysoké trávě jsem zapomněl a neuvědomil jsem si, že mám silnou alergii na pyl. Během chvíle jsem začal kýchat, otekly mi oči a celý jsem se osypal. To je důvod, proč mám ve scénách ze statku i v našem předchozím dokumentu z turné celou dobu nasazeny sluneční brýle,“ vysvětluje Lexa svým fanouškům.

Na písni Vstříc nekonečnům se dále autorsky podíleli Lukáš Bundil a Dalibor Cidlinský jr. (hudba) a Ondřej Ládek alias Xindl X (text).

„Někdy v životě nastane situace, kdy potkáte člověka, u kterého jste od první chvíle přesvědčeni, že je vaší spřízněnou duší. A vy se rozhodnete udělat vše pro to, abyste byli spolu. O tom je píseň Vstříc nekonečnům,“ naznačil Lexa, co je ústředním motivem songu.

Související články

Další články